ZIŅAS

Zināmi pirmie Laba Daba muzikālie viesi

Laba daba 17.03.2017. 15:44
Starptautiskais mūzikas festivāls, kas šogad no 4. līdz 6. augustam notiks Līgatnes pagasta "Ratniekos", izziņo pirmos māksliniekus.

Šogad uzstāsies pašmāju mūzikas apvienības „Židrūns”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Dzelzs vilks”, „Ezeri”, „Inokentijs Mārpls”, „Pirmais kurss”, „All Day Long”, folkgrupas „Rāva” un „Daba san”, mūziķe Elizabete Balčus, Artura Skuteļa grupa „Tvērumi”, „Bezgalībieši”, „Baložu pilni pagalmi”, „Hipstokrātija”, „Riga Reggae”, „Oranžās brīvdienas”, Nils Īle un „Kanisaifa” un grupa „Vientuļš, bet neglīts”, kurai šī būs pirmā publiskā uzstāšanās.

Drīzumā tiks izziņoti arī citi mūziķus, kā arī pārējais – elektroniskās mūzikas un radio „Naba” raidījuma „Ej apskrieties” skatuvju dalībniekus, kā arī folk un etno mūzikas pārstāvjus.No ārvalstu mūziķiem piektdienas vakarā uz skatuves kāps festivāla pirmo gadu regulārie viesi – enerģiskā folkmūzikas apvienība no Krievijas „Otava E”, post roka un dzīvās elektronikas grupa „Tiny Fingers” no Izraēlas, aktuālā lietuviešu post-punk un eksperimentālas deju mūzikas grupa „Solo Ansamblis”, japāņu mūziķis Kenta Hajaši (Kenta Hayashi) un itāļu new-wave trio „Soviet Soviet”. Minētās grupas ir tikai priekšvēstneši ārvalstu mūziķu programmā. 

Līdz ar pirmo grupu izziņošanu tirdzniecībā tiek laistas arī festivāla grupu biļetes. Grupu biļetes iegādājamas komplektos pa piecām biļetēm. Pērkot biļešu komplektus, biļešu cenām tiek piemērota grupu atlaide.

Festivāla organizatori, pasākumu aģentūra "Pareizā ķīmija" un "Radio NABA, norāda, ka arī šogad festivāls turpinās piedzīvot uzlabojumus: "Mēs plānojam attīstīt ārpus festivāla atrodošos teritorju, tajā skaitā, telšu pilsētiņu. Kā arī no 2017.gada festivāla pamata filozofija iegūs nedaudz citu ievirzi gadu no gada. Pamata doma paliks kā līdz šim– par labdabīgu attieksmi pret visu dzīvo mums apkārt-, bet ikgadējais festivāla fokuss katru gadu būs cits. Šobrīd varam atklāt, ka tas būs kaut kas līdzīgs ceļojumam apkārt pasaulei, no valsts uz valsti."


Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.