ZIŅAS

Zināmi Zelta Mikrofons 2017 nominanti

alternative.lv 16.01.2017. 17:34
Mūzikas ierakstu gada balva "Zelta Mikrofons" paziņojuši nominantus. Tiks apbalvoti arī labākie roka, metāla un alternatīvās mūzikas albumi.

16. janvārī Latvijas 1.Rokkafejnīcā notika Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons 2017" nominantu paziņošana. Šogad iesniegti 114 albumi, 46 dziesmas, 66 videoklipi, 32 debitanti un 8 koncertieraksti video formātā, kopskaitā 266 pieteikumi.

Pārstāvēti ir arī alternatīvās mūzikas, metāla un roka izpildītāji.


Roka vai metāla mūzikas albums:

Gyrosophy – Holy Lamb

Perfekta rītdiena – Dzelzs Vilks

The Good, the Bad and the Heavy – Rebel Riot

Unholy Five – Sanctimony

Židrūns un tas, ko nevar nest – ŽidrūnsAlternatīvās vai indie pop mūzikas albums:

Conarium – Elizabete Balčus

Floating Islands – Audience Killers

Moon + Light – Franco Franco

Propeller – Carnival Youth

Viņš – Zāle


Uz Dailes teātra skatuves 28. februārī tiks pasniegtas Zelta Mikrofona statuetes labākajiem mūzikas albumiem, dziesmām, klipiem, debitantiem un koncertierakstiem, gada radio hitam, kā arī mūzikas nozares pārstāvim par mūža ieguldījumu, kopskaitā 19 kategorijās. Ikvienas Latvijā radītās mūzikas atbalstītājs varēs vērot ceremoniju tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar pusotras stundas nobīdi kanālā LNT.

Lasi vēl

Komentāri

Šogad, kā katru gadu - slikti definētas kategorijas. Franco Franco, Carnival Youth un Audience Killers teorētiski pie "alternatīvs" nevajadzētu atrasties. Tāda pati popsa kā viss pārējais, ko pa spēlē pa gauduļu radio. Ja uz to arī iet, tad nevajag līst vairs, kur nevajag.
Ak, jā... Dzelzs vilks arī nav vairs nekāds roks. Tas, ka ir ģitāra - nenozīmē uzreiz roku. Veiksmi pārējiem nominantiem!
Nigērijas Princis 17.01.2017. 14:24
Viņš un repere Viņa nav domājuši izveidot duetu?
"Viņš" ir skaņdarba nosaukums.
to Edgelord un Nigērijas Princis 19.01.2017. 16:15
"Viņš" ir albuma nosaukums

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.