ZIŅAS

Parkway Drive un Chelsea Grin Rīgā

Nabaklab/CPS 04.06.2015. 09:40
Pirmdien, 29. jūnijā klubā „Melnā piektdiena” uzstāsies metalcore apvienības „Parkway Drive” un „Chelsea Grin”. Koncertu iesildīs „Burden Is Burning” un „Shake Well Before” no Itālijas.

Pazīstamā austrāļu grupa „Parkway Drive” dibināta 2003. gadā un pēdējos gados ieguvusi teju kulta statusu smagās mūzikas skatuvē. Apvienība izdevusi četrus albumus, divus DVD un par godu grupas desmit gadu jubilejai, izdota grāmata „Ten Years Of Parkway Drive”. Apvienība Latvijā viesosies otro reizi, šoreiz piestājot Rīgā savas Eiropas koncerttūres ietvaros, kuras laikā tā koncertēs arī festivālos „Rock Am Ring”, „Rock Im Park”, „Download”, „Provinssirock” un citur.

„Chelsea Grin” no ASV savu nosaukumu mantojuši no rētas nosaukuma, kas rodas Anglijas noziedzīgo grupējumu vidū populāras spīdzināšanas metodes rezultātā; kā paši grupas dalībnieki skaidro, viņi gribējuši nosaukumu, kas atspoguļotu “Chelsea Grin” radītās mūzikas “akustisko kaitējumu”. Daļu vasaras koncertu grupa pavadīs kopā ar apvienību „Texas In July” un Latvijā „Chelsea Grin” uzstāsies pirmoreiz.

„Burden Is Burning” un „Shake Well Before” ir divas jaunas, bet daudzsološas smagās mūzikas apvienības no Itālijas. „Burden Is Burning” savā mūzikā apvieno metalcore raksturīgo skanējumu ar elektroniskās mūzikas ietekmēm, spēlējot, viņu vārdiem, electrocore, iedvešot labi zināmajā žanrā svaigas vēsmas. „Shake Well Before” radās 2008. gadā un pēc vairākām grupas sastāva maiņām savu pirmo albumu „Goliath” izdeva 2011. gadā. Grupa dalījusi skatuvi ar tādiem žanra grandiem kā „Texas In July”, „Hope Dies Last”, „Adept”, „Auburn” un citiem.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, ieeja klubā no plkst. 19:00, koncerta sākums 19:30. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un koncerta dienā to cena palielināsies. Ņemot vērā kluba ierobežoto ietilpību aicinām biļetes iegādāties laikus. Koncertu rīko klubs „Nabaklab” un koncertu aģentūra „Circlepit Shows”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.