ZIŅAS

Zināmi Alternative.lv Mūzikas balvas nominanti. Ceremonija notiks interneta tiešraidē.

Alternative.lv 11.05.2020. 10:00
Klausītāju balsojumā noskaidrotas tās grupas un mūziķi, kas pretendē uz apbalvojumu kādā no četram kategorijām. Uzvarētāju noskaidrošana koncerts notiks interneta tiešraidē 17. maijā.

Līdz 10. maija vakaram jebkuram bija iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem četrās nominācijās. Šobrīd rezultāti ir nodoti žūrijai, kurā darbojas ar Latvijas alternatīvo mūziku saistīti profesionāļi, kas sniegs savu vērtējumu un noteiks uzvarētāju. Izņēmums ir kategorija "Zelta Bumbieris", kurās balvas saņēmēju nosaka tikai tautas balsojums.

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 17. maijā interneta tiešraidē no Latvijas Kultūras koledžasar “Nova Koma”, “Čipsis un Dullais”, “PND” un citu pašmāju alternatīvās mūzikas grupu dalību.

Nominantu piecinieki (sakārtoti alfabētiskā secībā):

Zelta bumbieris

Čipsis un Dullais
Jūdas Graši
Līvi
PND
Tavas Māsas Nāsis

Gada video

Banga - Labs Puika
Indygo - Fragile Like A Flower
NUVO - Solītā Zeme
Reinis Jaunais - Klusums ir mūzika
Tavas Māsas Nāsis - Metālists draugs

Labākā jaunā grupa

Have No Heroes
JUUK
Nostra
Pauls Raimonds
Tavas Māsas Nāsis

Gada albums

druun - Veļu laiks
Harta – Timeline
JUUK - Indulgenču tirgotāji
Nikto – Nikto
Nostra - Nemoralis

"Alternative.lv Mūzikas balva 2020" notiek sadarbībā ar rokbāru "Nemiers" un “Vārnu laiks”, taču sākotnēji plānotais koncerts 18. aprīlī tika atcelts ārkārtas stāvokļa dēļ.

Saistībā ar valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, "Alternative.lv" kolektīvs aicina atbalstīt vietējos mūziķus virtuāli, kā arī pievienojas iniciatīvai palikt mājās. Ticam, ka mošpita pirmajās rindās varēsim tikties jau pavisam drīz.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.