ZIŅAS

Zināmi Alternative.lv Mūzikas balvas īpašie viesi

Alternative.lv 07.03.2017. 10:00
24. marta balvu pasniegšanas ceremonijā koncertus sniegs grupas "The Factor", "Oghre" un "Židrūns".

Alternative.lv Mūzikas balvu pasniegšanas koncerts notiks 24. martā klubā "Nabaklab". Visas aicinātās apvienības 2016. gadu pavadījušas izdodot jaunas dziesmas un albumus, kā arī aktīvi koncertējot. Rokgrupa The Factor pagājušogad laida klajā albumu "Power Play", kura izdošanu atzīmēja ar koncertu klubā "One One", bet vēlāk devās Eiropas tūrē. Trešo studijas albumu "Židrūns un tas, ko nevar nest" izdeva pieredzējusī un Latvijas alternatīvajā skatuvē labi zināmā grupa Židrūns, bet salīdzinoši jaunie Oghre spilgti debitēja ar singlu "Nulle" un šobrīd strādā pie jauna albuma. 

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas vietnē ticketshop.lv. Ieejas maksa - 5 eiro. Pasākumam piesakies ŠEIT.

Atgādinām, ka tautas balsojums norisināsies no 28. februārim līdz 9. martam, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Gada jaunā grupa”, “Gada labākā uzstāšanās” un “Zelta bumbieris”.

BALSOŠANA NORISINĀS ŠEIT

Pēc tam, kad tiks noskaidrots labāko piecinieks katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācijas "Gada labākā uzstāšanās" un "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums.

10. marta vakarā klubā NABAKLAB tiks paziņoti "Alternative.lv Mūzikas balvas" nominanti, kas pretendēs uz apbalvojumu kādā no piecām nominācijām. Šajā iesildīšanās koncertā uzstāsies pašmāju alternatīvās skatuves veterāni Apēdājs, metāla apvienība Once Upon, kā arī pagājušā gada ceremonijas viesi Nova Koma, bet pēc koncerta par muzikālo noformējumu gādās DJ Grautinsh no alternative.lv
Ieejas maksa: 3 eiro. Lasi vēl

Komentāri

Prieks par Zh-ruunu. Man iipashs viesis.
a rezultāti 11.03.2017. 11:02
ir?
Kad bus rezultati?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.