ZIŅAS

Židrūns jaunāko albumu prezentēs Centrāltirgū

Židrūns 24.10.2016. 11:24
12. novembrī grupa „Židrūns” atzīmēs jaunā albuma „Židrūns un tas, ko nevar nest” iznākšanu ar īpašu koncertu Rīgā.

Turpinot tradīciju uzstāties sev neierastās vietās, šoreiz grupa uzstāsies Pūpolu ielā 2, vienā no Rīgas Centrāltirgus spīķeriem. Koncertu ievadīs „Židrūns” dalībnieku aicinātie viesi – fuzz rokmūzikas duets Les Attitudes Spectrales.

„Pārmaiņas pēc aicinām klausītājus uz pasākumu ar „Židrūna” koncertu tādā vietā, kura ir krietni plašāka par mums ierastajām koncertu telpām. Arī rūpes par apskaņošanu šoreiz varam pielikt lielākas. Vēl ar nepacietību gaidām dueta „Les Attitudes Spectrales” spēli – šīs grupas skanējumam raksturīga „pirmatnēja” un nesasprindzināta roka estētika, kas mums patīk un liekas īsti laikā svētku reizei,” piebilst „Židrūns” dalībnieki.

Smeļoties iespaidus no panka, garāžroka, post-hardcore un citiem radniecīgiem ģitārmūzikas žanriem, "Židrūns" radījis savu skanējumu, kas raksturo ne vien tā dziesmas, bet arī dalībnieku attieksmi pret lietām.

Šā gada oktobrī grupa izdeva jaunu albumu „Židrūns un tas, ko nevar nest”, sākot sadarbību ar mūzikas apgādu „I Love You Records”. Šis ieraksts pēc ilgāka pārtraukuma seko „Židrūna” pirmajiem albumiem „Židrūnam sāp” (2008) un „Židrūns dzeltenbaltdzeltenais” (2010).
Koncerta biļetes var iegādāties interneta veikalā „311.lv”

 

Lasi vēl

Komentāri

Bandinieks 26.10.2016. 00:14
Paldies, ka esat! Vismaz kāds nebaidās būt orģināls un nekopēt kādu konkrētu grupu/stilu.
Ha, oriģinalitātes kalngals...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.