ZIŅAS

Zelta Mikrofonu saņem TESA un Židrūns

Alternative.lv 17.03.2021. 08:54
16.martā tiešraidē no Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju centra tika paziņoti aizvadītā gada spožākie ieraksti Latvijas mūzikā, kas bija iesniegti šoreiz rekordlielā skaitā.

Mūzikas ierakstu gada balvas tika pasniegtas jau 25.reizi. Metālmākslinieka Armanda Jēkabsona izgatavotās Zelta Mikrofona statuetes tika pasniegtas 22 kategorijās. Balva par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā tika pasniegta bērnu vokālajai studijai “Knīpas un Knauķi”. Vienīgais mūziķis, kurš balvu pasniegšanas ceremonijā saņēma vairākas Zelta Mikrofona statuetes, ir reperis ansis, kura albums “Liela māksla” tika godināts kā 2020.gada Labākais hip-hop mūzikas albums un Gada albums.

Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2021 laureāti:

Alternatīvās vai eksperimentālās mūzikas albums:
Yggdrasil – Jānis Ruņģis

Elektroniskās mūzikas albums:
Dialogue – Kasetes

Hip-hop mūzikas albums:
Liela māksla – ansis

Indie mūzikas albums:
Šākātā – Alise Joste

Metāla mūzikas albums:
Control – Tesa

Rokmūzikas albums:
Kovārņu mazbērniem – Židrūns

Gada albums:
Liela māksla – ansis

Debija:
LG ir HH – ŪGA

Ceremonijā uzstājās Maestro Raimonds Pauls kopā ar Gunti Skrastiņu, grupa Instrumenti un dīva Linda Leen. Aija Andrejeva, Agnese Rakovska un Kristīne Pāže izpildīja visvairāk nominēto dziesmu (kopskaitā trīs kategorijās) “Laime šī”. Izskanēja Ivo Fomina dziesmas “Tu man esi” un Aijas Andrejevas un Zebrenes dziesmas “Šamanis” pirmatskaņojumi.

Šī gada Eirovīzijas dziesmas ”The Moon is Rising” skatuves pirmatskaņojumu izpildīja Samanta Tīna, savukārt, uz savas radošās darbības divdesmitgadi atskatījās reperis Ozols kopā ar rolandu če. Ar priekšnesumiem uzstājās arī Chris Noah Jāņa Ruņģa Klātbūtne, debitante Loreta Reide un rokmūzikas apvienojums ar hip-hopu – Nova Koma kopā ar reperiem Edavārdi un Idus Abra.

Balvas laureātiem pasniedza Latvijas Republikas Kultūras ministrs Nauris Puntulis, ilggadējais Zelta Mikrofona ceremonijas vadītājs Fredis, Radio Skonto pārstāvis Valdis Melderis, TV3 ētera personības Kristīne Garklāva un Arnis Krauze, Spēlmaņu nakts laureāts kategorijā Labākais aktieris Kārlis Reijers. Savus kolēģus godināja arī tādi vairākas Zelta Mikrofona balvas saņēmuši mūziķi kā Prāta Vētra, Dzelzs Vilks, Arstarulsmirus, Iļģi, Normunds Rutulis, Roberts Gobziņš, Lauris Reiniks, kā arī iepriekšējās ceremonijas laureāte kategorijā debija – Patrisha. Mūziķus sveica arī LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, Radio Star FM un portāla TVNET pārstāvji.

Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons organizē Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība (LaMPA) un Micrec PM sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību (LaIPA) un Kultūras Ministriju, kā arī ar Elektrum un Vivus.lv atbalstu.

Lasi vēl

Komentāri

Iedzersim alu par Tesu un roka Tesu. Es gribēju teikt Židrūnu un metāla Židrūnu... nu, jūs sapratāt.
@Pianists gandrīz piens iznāca pa degunu :D
ādmiņu 4 for ever
Zarndobumainis 17.03.2021. 15:46
Īsti pārsteigumu nav, bet nākamreiz varētu arī objektīvāk, nevis tikai pēc street-cred gan metālā, gan rokā. Piemēram, man Krāsas albums šķita daudz bagātāks, gan instrumentāli, gan liriski, gan kopējā noskaņā. Unikāls rokmūzikas ieraksts. Židrūna ir labs, bet ne labāks, manuprāt.
Bet kopumā prieks par visiem nominantiem un arī Židrūnu un Tesu, un super, ka metālam ir sava kategorija. Nākamgad vēl vairāk metāla ierakstu!
Kas tur par sviestu sakults, jo tur ir viens un tas pats citā kulītē: rokmūzikas albums + alternatīvās un eksperimentālās mūzikas albums + indie mūzikas albums. Ko viņi tur ir dalījuši? Ok, metālam jābūt atsevišķi, tas ir skaidrs, bet vai tad Tesa ir metāls?
Sorry bet pasakums vispar likas diez gan padebiils.. Vakara vaditajiem visu laiku cringe joki un cilveki knapi nav, vispar tada sajuta ka balvai pazudis prestizs..
Ko tu gribētu, lai roks un metāls ir vienā? Un exp/indī otrā kategorijā vienoti? Doesn't make sense
no diss Tesai, bet Frailty albums bija labākais METĀLA albums (uzsvars uz metāla). Liekas, ka žūrijā sēdēja divpirkstu pierītes un izvēlējās "most normie" skanošos albumus, ne labākos savā žanrā (skat. arī elektroniskās mūzikas nominantus/uzvarētāju).
Es teiktu, ka Jesus un Zarndobumainis "are on to something".
Viedoklis 18.03.2021. 11:54
Ir pilnīgi normāli, ja cilvēka domas atšķiras no žūrijas vērtējuma. To visi cerams saprot :) Lielākā uzvara šajā pasākumā, manuprāt, ir tā, ka vispār tādas grupas kā Tesa, Židrūns un Kasetes tika pie apbalvojuma. Tas norāda uz kaut kādu pagrieziena punktu, un andergraunda (ja vēlaties) skatuves ievērošanu un uztveršanu pavisam nopietni. Un tas savukārt uzspiež uz rakstā minēto (un ne tikai) mūzikas žanru attīstības gāzes pedāļa. Ar to šoreiz domāju tieši jaunradi ģitārmūzikā. Jo, piemēram, rokmūzikas nominācijā balvu mierīgi varēja iedot Arturam. Nepārprotiet - Arturam ir tiešām kvalitatīvs ieraksts un jaudīgs vokāls, bet iztrūkst žanra jaunrades un unikālā pienesuma komponente, kas nākotnes vārdā ir ļoti būtiska.
Tiešām liels prieks par Ādmiņu ielas iemītnieku panākumiem. Bučas visiem!
PS: kā kaut kur kāds bija teicis :) - balvas lielākā jēga ir diskusija par tās rezultātiem.
Metālam obligāti ir jābūt ārpus šīs dalīšanas, jo metāls nav roks. Tesa nav metāls. Ja izdomā vecmeitai zem kleitas kaut ko dalīt, tad tai pašai ir jāiemācās ģitāru spēlēt. Metālam tā nav nekāda uzvara.
^ hehe, kārtējais metal gatekeeper at it's best!
Kas tad ir Tesa, ja ne metāla apakšžanrs? Roks? Hārdroks? Eksperimentālais hārdroks? :D
Tesa iederās eksperimentālajā rokā kopā ar Can. Tur nav nekāda sakara ar metālu.
atbilde Masks 18.03.2021. 19:04
No Tesas bandcamp (un es tam piekrītu): Tesa is three-piece band mostly associated with post-metal and experimental metal genre residing in Riga, Latvia.
Metāla žanru sadalījums iekš Vikipēdijas: https://en.wikipedia.org/wiki/Heavy_metal_genres Atradīsi tur arī post-metal kā apakšžanru.
Bet Tu jau zini labāk :)
Pēc tādas mērauklas Maskam metāls sākas un beidzas pie kargo-šortu nēsāšanas.
Masks @@@ 18.03.2021. 19:11
Protams, jo jebkurš metālists pateiks, ka Tesa nav metāls. Var jau visādi izdomāt un savu viedokli bīdīt. Ja ir post metāls, tad tas nav metāls - visi kaķi smejās un nokrīt.
Zarndobumainis 18.03.2021. 19:32
Tiešām vēl ir tādi cilvēki 2021. gadā, kas uzskata, ka metāls beidzas ar Thrash, Death, Black un Doom, un viss pārējais nav metāls? Tak post-metāls ir legit metāls, un Tesa ierakstās, viss kārtībā. Arī Glam metāls ir metāls. Vienkārši nav ekstrēmais gals.
Masks @@@@ 18.03.2021. 20:03
Var saukt visu par metālu, kā nu kurš grib. Ko lai dara īstais metāls? Vai jāklausās fūzētais postroks? Tesa nav metāls. Varbūt kādreiz arī kļūs, bet ne šogad.
Masks @@@@@ 18.03.2021. 20:17
Ja mēs ļoti gribam Latvijas metālu paklausīties, tad tas ir Sanctimony, kaut arī tas ir vietējā metāla vājais atzars. Skyforger nepietiek jaudas, lai līdz īstam metālam nonāktu. Ja ieceļ par labākiem metālmūziķiem Tesa, rodās jautājums, kas notiek ar pārējām grupām? Kā var nemetāla grupa kļūt par labāko metāla grupu?
Nosauc, lūdzu, Latvijas metāla grupu (vai vairākas), kurai "pietiek jaudas" un nav no "vājā atzara"? Skaidrībai - uzskatu, ka Tesa totāli ierakstās metāla nominācijā unneviltots prieks par viņu sasniegumu.
Edvīns Straume 18.03.2021. 23:37
Jāsmejās par apzīmējumu - "īstais metāls" - tas ir kas??! Ir n-tie metāla žanri. Vecim kas te totālos murgus raksta par īsto metālu ir laiks iznākt no savas alas akmens laikmetā, izberzēt acis un ausis un apskatīties apkārt kas īstenībā notiek un pietiek būt aprobežotam savā muzikālajā domāšanā un gaumē.
Daniels Pavļuts 18.03.2021. 23:43
Edvīnu par prezidentu!
ļurinātājs 19.03.2021. 00:02
kas te notiek
Mr. Gatekeeper Tastemaker, Dr.Mus 19.03.2021. 11:53
Bija silts jūlija darba dienas vakars. Aristīda Briāna un Annas ielas stūra gaģūzī sāka pulcēties regulārā publika. Ārpusē, pie ieejas, bija dzirdama iekštelpās atskaņotā mūzika. Metāls. Īstais, protams! Tāds ar jaudu un spēcīgu bliezienu. To gan varēja pateikt tikai īsts lietpratējs, jo izgrabinātie skaļruņi neļāva to jaudu sajust līdz galam.
Bez lokāla ierastajām ''mēbelēm'', kas ieņēmuši terases galdiņus, sildījās patīkamajā vakara saulītē un malkoja kārtējo miestiņa porciju, turpat uz ietves ganījās arī bariņš pusaudžu. Veipa dūmu mākoņa ieskauti tie, žonglējot ar vārdu salikumiem dažādās valodās, apsprieda šodienas aktualitātes 'smagās' mūzikas pasaulē. Galu galā tie nonāca pie secinājuma, ka 'vecā' metālmūzika ir kaut kas drausmīgi garlaicīgs, vienveidīgs, un jau nez cik gadus nekas sakarīgs šajā žanrā nav radīts.
- "Gribi zināt, kas bija aktuāls metālā pirms 15 gadiem? Aizej uz Melno Piektienu!", izmeta viens ko jauniešiem. Pārējā kompānija uz to reaģēja ar mēreni skaļiem smiekliem un brangiem veipa dūmu mutuļiem.
To visu noklausījās kāds nenosakāma vecuma tēviņu kārtas pārstāvis. Izmetis uz terasē novietotā galdiņa savu pabalējušajā Sepultura t-kreklā iespīlēto vēderu, un iestrēbis kārtīgu malku ''Piebalgas Senču'', viņš atbrīvoja savas zirgastē saņemtās, kopš 2001. gada audzētās krēpes, un uzrunāja turpat esošos pusaudžus:
- "Eu, sīkie! Es jums pastāstīšu, kas ir metāls!" Tam sekoja verbālā caureja par īstu metālu, 90tajiem gadiem, jaudu un vēl visādu huiņu. Izplūdušo monologu par nenosakāmu tematu ik pa laikam papildināja "Piebalgas Senču" izraisītās atraugas.
Pusaudžu kompānija, nespēdami ilgāk noturēt uzmanību audzinošajai lekcijai, izmantoja runātāja kārtējo atraugu, lai pajautātu:
- "Eu, vecais! Kā Tevi sauc?"
- "Mani šeit pazīst ar vārdu Masks!", lepni attrauca matainais un viegli iereibušais tēvainis.
- "Ej dirst, Mask!"
Reeebusss 19.03.2021. 16:55
misters twisters var sūkāt ledu un būt stilīgs hipsters. tesa ir šidrūns tikai smagāks. bet vai metāls? hz. katrā ziņā - žūriju ziepēs.
Masks @@@@@@ 19.03.2021. 18:20
Jāsmejās. Iepriekš esmu dzirdējis, ka kaut kad bērni esot domājuši, ka Nirvana arī esot metāls. Jelgava 94. Nu tad ko, ticēsim bērniem?
Tesa ir smagāks židrūns? Heh, nebiju ievērojis, ka tesa ir vokāli instrumentāls ansamblis (atskaitot kliedzienus). Abām grupām tīk liela live skaņa, abas spēlē 1 telpā, bet kopīgais tur beidzas.
Edvīns Straume 19.03.2021. 21:29
Mask - tu lasīt proti? Nu palasi kaut vai šito - https://www.guitarguitar.co.uk/news/141030/ Kaut gan tu laikam esi viens no tiem indivīdiem kuriem neko ieskaidrot nevar. Dzīvo gara tumsībā, garīgi atpalicis gan laikā, gan telpā. Tesa ir smagāks židrūns?!! Nu ja - abas grupas spēlē mūzikas instrumentus. Cilvēki - tak beidziet rakstīt muļķības.
Masks @@@@@@@ 20.03.2021. 10:46
Straume, labāk paklausies vairāk metālu, un salīdzini ar to, ko spēlē Tesa. Savādāk sanāk tāda bērnu demagoģija ar svešām atsaucēm un bez sava viedokļa. Ja Tesa vinnē metāla balvu, tad ir divi scenāriji: 1. Metāls Latvijā ir miris; 2. Latvijas metālisti ignorē tādus hipsteru konkursu pasākumus.
Daniels Pavļuts 20.03.2021. 11:23
Īstie metālisti, noteikti, ignorē šādus pasākumus, jo tajā brīdī meklē kur izdevīgāks piedāvājums kargo-šortiem un lētāks Piebalgas Senču..
Masks @@@@@@@@ 20.03.2021. 12:03
Nezin kāpēc, bet Židrūnam nav nekādu problēmu, jo spēlē HC tāpat kā Inokentijs Mārpls. Savukārt, par metālistiem uzmetušies Tesa degradē metāla vidi ar ielīšanu tur, kur viņi neiederās. Var jau jaukt māti ar meitu, un nodarboties ar terminu frustrāciju, bet jēgas no tā nav.
Edvīns Straume 20.03.2021. 12:06
Maskam - Man ir ļoti daudz metāla grupu. Un par bērna viedokli - man ir 43 gadi. Tu vienkārši nesaproti ka ir ļoti daudz metāla žanru, metālu var spēlēt ļoti dažādi, metāls arī skan ļoti dažādi. Nav kaut kāda viena metāla kā tu sauc - "īstā metāla" - metāls ir visām gaumēm un dažādiem dvēseles noskaņojumiem. Nevis tikai ekstrēmais tā gals ko tu sauc par īsto metālu. Un par Tesu - ir tāds jēdziens kā post-metāls ko tāds dinozaurs kā tu, protams, neatzīst.
Masks nodarbojas ar to, ar ko metālisti nodarbojas vislabāk. Noteikšanu, kas ir tru metal un kas nav. Geitkīpings at it's best un reizē arī izlikšanās, ka nepastāv liela daļa mūzikas. Bet modernais cilvēks patiešām ir spējīgs izlikties, ka citu nav, jo realitāti piedzīvo pastarpināti.
Masks @@@@@@@@@ 20.03.2021. 12:24
Straume, vai tagad par metālu sauc 50 ģitāras pedāļu nopirkšana un nemācēšana kaut ko nospēlēt? Noise taisīšana nav metāls, ja tuvāk problēmai gribam nokļūt. Tad tas jāsauc to par noise un jātaisa jauna nominācija tajā bērnu konkursā. Nav ko mocīties ar terminu metāls, ja nemāk metālu spēlēt.
Edvīns Straume 20.03.2021. 12:47
Sāk jau apnikt - kas patiesībā ir metāls? Ļoti vienkārši kā paskaidrojot bērnam - vienkārši smaga mūzika. Nav viena vienīga metāla, nav vienota kanona kā jāskan metālam. Nevienam mūzikas stilam nav jābūt dogmu savirknējumam - ka jāskan ir tikai tā un ne savādāk un ja ir savādāk - tad tas nav īstais. Mūzika jau ar to ir skaista ka tā ir ļoti dažāda. Un katram tā ir sava un citāda. Protams maskveidīgie indivīdi savā prātā būs jau izdomājuši kā ir jāskan īstam metālam, klausīsies tās dažas grupas kuras it kā spēlē to īsto metālu (her zina kas tas patiesībā ir) un visiem citiem uzbāzīsies virsū ar viedokli ka tas kas visapkārt skan nav nekāds metāls bet noise šļura kur neviens nezina kā jāspēlē un jāskan "īstajam metālam." Protams ka nezina jo to jau tikai Masks zina. Nu tad arī klausies tās dažas īstās, patiesās grupas ar īstā metāla skaņu un nelien vairs ārā no savas alas. Tesa degradējot metāla vidi? Drīzāk šo vidi degradē tādi indivīdi kā Masks ar savu šauro aprobežoto domāšanu un redzējumu, ar savām dogmām. Uz lietām ir jāskatās plašāk un ja to nespēj tad nav ko uzbāzties citiem ar savu vienīgās pareizās patiesības viedokli. A tā sāk likties ka metālisti ir vieni aprobežoti radījumi.
Masks @@@@@@@@@@ 20.03.2021. 13:16
Straume, pareizi pieminēji, ka metālisti ir cita pasaule. Un nav tur visādiem ar abām kreisām rokām darīt. Ja grupa nemāk spēlēt metālu, tad tā ir grupas problēma. Lai iemācās spēlēt, un tad startē kā metāla grupa. Man nav nekas pret Tesu, bet tas nav metāls, ko viņi spēlē. Lai startē citā kategorijā un cīnās par savu vietu uz zemes ar eksperimentālā roka grupām. Metāls nav Tesas žanrs. Kā to var nesaprast?
Edvīns Straume 20.03.2021. 13:23
A es nesaprotu kā cilvēks var saukt sevi par metālistu un nezina tādu jēdzienu kā post-metāls? Un tā nav tikai Tesa tas ir vesels blāķis ar grupām! Tas ir vispār viens no pamatstiliem ko es klausos, tāpat kā gotisko metālu vai etno-metālu. Bet tavā gadījumā tās jau nav nemaz nekādas metāla grupas bet gan "cita kategorija."
Edvīns Straume 20.03.2021. 13:28
Tāpat kā doom, sludge un stoner. Un ja kāds pagalvos ka tas nav nekāds metāls tad dabūs pa galvu pārnestā nozīmē.
Masks @@@@@@@@@@@ 20.03.2021. 13:41
Straume, ko lai dara grupas, kas grib metālu spēlēt? Post-metāls var būt viss kas, ieskaitot Līvus. Vai vajag visiem pakārtoties hipsteriem un sākt lēkāt pēc meiteņu roka fana iebildēm? Tesa ir normāla grupa, kas nevelk līdz metāla līmenim, tik vienkārši.
Edvīns Straume 20.03.2021. 14:13
Postmetāls un Līvi - nu tas ir kronis. Un kāds te vispār sakars ar hipsteriem? Nav vairs te par ko runāt. Tu izklausies pēc veca sagrabējuša veča kas ir iesūnojis kaut kur 90 gadu metālā un vienkārši nav spējīgs pieņemt ko jaunu un citādu. Kas skan savādāk nekā tas pie kā tu jau personīgi esi pieradis un mūzikas kas bija tavā jaunībā. Bet vecīt laiki mainās, viss iet uz priekšu, cilvēki un mūzika mainās līdzi laikiem - nekas nestāv uz vietas, viss ir kā plūstoša upe bet tu jau to neesi nemaz pamanījis. Tu dzīvo pagātnē un tur arī paliksi.
Masks @@@@@@@@@@@@ 20.03.2021. 14:29
Straume, man ir stabila nākotnes vīzija par Tesa, jo, ja viņi nespēlēs metālu, tad būs citā vietā. Tā vieta saucas "ārpusmetāla kontingents", kurā dzīvo Beyonce un 50Cent. Paklausoties vairāk metālu, tu sapratīsi, ka tur nekas nav miris. Žēl tikai, ka tādai prestižai Latvijas balvai neizvirzīja reālu metāla grupu, bet tikai metāla repliku.
Edvīns Straume 20.03.2021. 14:37
Es jau ar nekad neapgalvoju ka metāls ir miris, tas ir jautājums kas drīzāk uztrauc tevi - tu jau gaidi scenāriju - Latvijā metāls ir miris. Mani Latvija maz uztrauc - es klausos pasaules mūziku un ne tikai metālu bet arī daudz ko citu. Metāls pastāvēs vienmēr, kamēr pastāvēs cilvēce un mūzika vispār.
Edvīns Straume 20.03.2021. 14:44
Un Tesa jebkurā gadījumā pieder pie alternatīvās mūzikas kategorijas, tā kā nevajag te demagoģiski jaukt klāt Beyonce un 50Cent.
Masks @@@@@@@@@@@@@ 20.03.2021. 15:01
Nu tad gaidām reālu vietējo metālu savā svaru kategorijā. Lai nesanāk tā, kā ir ar zelta kartupeļmikrofonu šogad. Kauns par Latviju, jo nespēj metālu uzražot. Gaidīsim nākošgad. Galvenais ir no kartupeļmikrofona nominācijām izslēgt metālu, un tad būs miers. Metālam jābūt savai svaru kategorijai, jo mazie bērni vēl no tā neko nesaprot.
Edvīns Straume 20.03.2021. 15:26
Metālkategorijai bija pieteikti 17 albumi - tā kā īsti nesaprotu to tavu frāzi - Latvija nespēj metālu uzražot. Un arī Zelta Mikrofons esot prestižākā Latvijas mūzikas balva?!! WTF?? Prestižākā? Un kādā vidē? Pašu mūziķu? Lai ir ko plauktā ielikt un atzīmēt ķeksi ka albums iznācis? Vismaz es šo pasākumu nekad neesmu skatījies un nekad arī neskatīšos. Nesekoju līdzi. Es vispār nepievēršu uzmanību nekādām apbalvošanas ceremonijām jo man liekas ka visādām tur balvām patiesībā nav nekādas nozīmes. Svarīga ir tikai mūzika un vai man personīgi patīk dotā grupa vai izpildītājs. Nekas cits man neliekas svarīgi. Vienīgi šogad mūziķu aktivitāte bija lielāka kā citus gadus jo sakarā ar covidu jau vispār maz kas notiek.
Daniels Pavļuts 20.03.2021. 18:37
45 komentāri vēlāk, bet Masks tā arī nevar pateikt kas tas īsti ir "ĪSTS" metāls.
Masks - miesa un asinis vai Manowar tekstu ģenerātors? Skatieties nākamajā “Komentāru sadaļas” sērijā.
Reeebusss 21.03.2021. 09:19
Tas jau sātana metāls. Tādiem vispār nav vietas zelta mikrafonā.
Daniels Pavļuts 21.03.2021. 10:01
Tādiem metāliem, tā pat kā smēķešanai, nav vietas publiskajā telpā principā!
Zarndobumainis 21.03.2021. 13:39
50 komentāri un neviens par tēmu.
Kokerspaniels Davļuts 21.03.2021. 13:40
Mask, lūdzu, vienkārši izbeidz.
wow! skatos, žanru kipiš, joprojām ir aktuāls :D man šķiet, ka metāls vnk ir galejību mūzika ("smaga mūzika" ir ok, bet dvēseli izraut var arī stīgu kvartets) un vienam galējība ir hujārīt uz 180 bpm, citam caur "50 pedāļiem". bet nu tā reāli - poh tas zelta mikrofons, prieks, ka tik daudz albumu un, man šķiet, mazāk vajadzētu zortēt, kas ir kas un vairāk vienkārši klausīties un atbalstīt vietējās grupas. Āmen!
Ne viss, kur skan ģitāra ir metāls(šoreiz par Tesa).
Galdis Bobzems 20.04.2021. 10:55
Gribeju te tikai visiem pateikt ka es gribu būt premjers

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.