ZIŅAS

Zelta Mikrofonu par Labāko roka vai metāla albumu saņem Velns Viņu Zin albums "Posts"

Zelta Mikrofons 12.02.2019. 22:55
12. februāri Dailes teātrī notika Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons 2019" ceremonija, kurā balvu saņēma Velns Viņu Zin par savu ierakstu Posts.

Dailes teātrī, pulcējot populārākos Latvijas mūziķus, kā arī piedāvājot īpašus, svētku pasākumam gatavotus priekšnesumus, tika sadalītas ikgadējās "Zelta Mikrofona" balvas.

Kā labākais roka vai metāla mūzikas albums apbalvots Velns Viņu Zin ar albumu "Posts". 

Kategorijā Labākais alternatīvās vai indie mūzikas albums uzvarēja Evija Vēbere ar albumu "Sirdsbūt".

Kā labākais hiphopa albums "Zelta mikrofona" ceremonijā tika apbalvots Ozola "Neona pilsēta".

Gada labākais albums tika izvēlēts Instrumentu ieraksts "Atkala", savukārt labākās debijas balva tika pasniegta grupai Polifauna un viņu albumam "You Look Like a Lost Soul". 

Lasi vēl

Komentāri

Omg. Tesas kopija dabūn balvu. Diez pati Tesa ir kādreiz dabūjusi? :D
Guntars Račs 13.02.2019. 00:58
Es jau dotu Tesai, bet viņi pārāk lepni un nekad nav iesnieguši nevienu savu ierakstu.
Ļoti garlaicīgs albums. Bet ko tad es zinu.
Mikrofonam cienīgāki rezultāti nekā visus šos gadu. Sākuši beidzot vērtēt mūziku pēc būtības?
vvz uzvarēja tikai tapēc ka nekas īpašs šogad netika izdots. būtu piemēram izdevuši Tesa, Soundarcade, Skyforger, Eschatos, tur būtu no contest viņiem. karoč riktīgi noveicās..
Tesa ir cool, bet ne jau viņi izgudroja instrumentālu post roku. Es “Postu” biežāk uzlieku nekā jebko no varenajiem T. Bet skaidrs jau ka, lai kura grupa uzvarētu, alternative.lv komentāru sadaļa visiem atgādinās, ka tieši tā grupa ir neorģināla, neinteresanta un nepelnījusi atzinību. Tas laikam ir normāli un gandrīz jāsāk priecāties, kad tavu grupu sāk apdirst - vismaz zin.
posta pasaulē šitos vispār neviens nezin. katrā ziņā viņus ātri aizmirsīs visticamāk arī šeit.
KAUNS! Bukums bija pelnījis galveno balvu nevis kautkādi salašņas
Edvīns Straume 13.02.2019. 15:18
Man var teikt ko grib bet ja alternatīvajā mūzikā labākā ir Evija Vēbere tad LV mūzika ir dziļā pakaļā. Un metāla sadaļā labākie ir Tesas pakaļdarinātāji ar izcili garlaicīgu albumu copy paste stilā. LV mūzika ir sūds koroče - sūnuciems pie pampāļiem.
Edvīnam taisnība :(
Andris Kivičs 13.02.2019. 17:09
Tāpēc, ka labos mūziķus un grupas jau neviens nenovērtē, tikai apsmej internetā :(
Bļe, analītiķi te savākušies ibio, katrs nākamais komentārs gudrāks par iepriekšējo. Būtu muzonu taisījuši nevis dirsuši, ka viss ir sūdīgs.
Kā tad tu citādāk novērtēsi? Paklausies albumu, patīk, nepatīk? Ļoti vienkārši.
Ierosinu nomainīt portāla nosaukumu uz autisms.lv. Kurā brīdī alternatīvie/metāla/whatever cilvēki palika šitik neciešami?
PS. Mani neapmierina, ka whackforger iedeva balvu, pārējais pohuj
Edvīns Straume 13.02.2019. 18:51
lol - a tu piemēram, bērniem autistiem ar reālu šādu garīgo diagnozi pasaki to tieši acīs - anonīmais interneta varoni! Pasaki to acīs viņiem un viņu vecākiem! Ļoti gudri visus kas nepiekrīt tavam viedoklim saukt par autistiem. Autism patiesībā ir laba Lietuvas postmetāla grupa ar jaunu albumu un drīz uzstāsies Latvijā. Un ņirgāties par slimiem cilvēkiem - un pie tam garīgi slimiem cilvēkiem ir zemiskākais kas var būt. Un šāds cilvēks vēl citiem mācīs kā citiem izturēties, kā dzīvot, ko domāt, ko rakstīt un kādiem būt. Sauks citus par neciešamiem. Paskaties vispirms pats uz sevi - bet tu jau uz to neesi nemaz spējīgs.
Sāc ar to, ka VVZ ir dabūjuši balvu par savu albumu ''Posts'' un beidz ar diskusiju par to, cik ētiski ir vārdu ''autists'' lietot kā apvainojumu - never change alternative.lv
Wow cik daudz dīvānpirdēju. Albums ir lielisks un bija pelnījis uzvaru
Edvīns Straume 13.02.2019. 19:53
!!! A tas ka skaņa novilkta no Tesas gan nav nekas? Tas jau normāli ka vari kopēt tikai citus a pašam savu ideju nav.
Es teiktu, ka laiks prasīt Edvīna Straumes oriģinālmākslu studijā! Uz priekšu, Edvīn! Padalies.
Activ Factiv 13.02.2019. 19:58
Edvīn, Tu Evijai pasaki visu, ko esi par viņu rakstījis, acīs, lai arī citi dzird šo vāvuļošanu! Un es domāju, ka par Tavu sieviešu rokmūzikas gaumi jebkurš operdziedātājs noņirgtos kā par sūdu.
Edvīn, tavā izpratnē sanāk ka post metālu izgudroja tesa un visi viņus kopē?
nu Edvīns ar saviem 3 draugiem te sēž un dirš, bet kuru reāli tas piš un ko tas maina? nevienu un neko tas nemaina. tāpat tie, kas būs kaut ko izdarījuši turpinās iesniegt savus darbus zelta mikrofonam, lai tie būtu skaji, vvz vai hvz. nevienu Edvīns neinteresē.
respekts vvz par balvas paņemšanu. tas arī viss.
Edvīn, kā savādāk lai nosauc tādu cilvēku kā tu, kas raksta reāli autistiskus komentārus? Un tu tiešām varētu Evijai acīs pateikt to, ko tu domā. Vai vēl labāk parādi kādu savu gara darbu, anonīmais pašnodarbinātais(tas nozīmē, ka dzīvo pie mammas?) Tērvetes rakstniek :)
Par tēmu - man nepatīk VVZ, bet kam tad vajadzēja dot to balvu?
Nu baac. Kaa jau parasti komentaari tik skaudiigi, jeeli un patiesiibaa tukshi. Buutu labaak priecaajushies, ka latvijaa veljoprojaam ir cilveeki kas vismaz kautko dara muuzikas jomaa. Pilniigi kauns paliek skatiities savaa pasee uz aili kuraa rakstiits, ka esmu latvijas pilsonis. Vienvaardsakot - vaaraties vien savaa sulaa, visiem taapat vienalga ko juus, dizhie nodirseeji, rakstat komentaaros
Edvīns Straume 13.02.2019. 21:07
Activ Factiv Tu tiešām domā ka man būtu bail to pateikt acīs? Ļoti kļūdies - es par saviem vārdiem atbildu - vismaz pats savā priekšā. Bet ko tas izmainītu? Neko.
Edvīns Straume 13.02.2019. 21:10
lol man tev nekas nav jārāda, jāpierāda un tamlīdzīgi. Es jau neesmu Vēbere kurai ir vajadzīga atpazīstamība, popularitāte, nauda, slava un kas tur vēl. To ko es daru es daru sava personīgā prieka dēļ un tikai.
Edvīns Straume 13.02.2019. 21:14
Spuris A ko tad tu uztraucies? Es arī turpināšu sēdēt ar saviem trijiem draugiem un jo man apkārt būs mazāk visādu kretīnu kā šeit varam redzēt komentāros jo labāk.
Edvīns Straume 13.02.2019. 21:19
!!! Nē, bet Velns Viņu Zin skaņa ir pārāk līdzīga Tesai - kaut ko no sevis pieliktu es tur neredzu. Man liekas nezinātājs varētu pat sajaukt - domātu ka skan Tesa.
Edvīn, izstāstīšu tev kādu novērojumu. Ja tev šķiet, ka kāds ir pimpis, ļoti iespējams ka tā arī ir. Ja tev šķiet ka visi ir pimpji, ļoti iespējams ka pimpis esi tu. Dzīvē ir bijis visādi, un arī uz savas ādas esmu pārliecinājies, ka tā arī ir.
Edvīns Straume 13.02.2019. 21:27
pianists Es domāju ka lielākā daļa cilvēku ir kretīni. Tai skaitā arī es. Es ne ar ko neesmu labāks par citiem.
Būs jau labi, Edvīn. Pārstās hormoni ārdīties, dzīve liksies rožaināka.
Edvīns Straume 13.02.2019. 21:40
pianists 41 gadā vairs nekādu hormonu nav. Dzīve man nekad neliksies rožaināka. Drīz nosprāgšu un Evija Vēbere varēs mierīgi dragāt tālāk. It kā viņu kāds vispār varētu apturēt. Un it kā no mana viedokļa būtu kaut kas atkarīgs. Bet te daži tā satraucās it kā es būtu kāds slavens mūzikas kritiķis vai producents. Evija Vēbere jau sen ir palikusi par Latvijas mūzikas svēto govi.
Autistisks komentārs. lol, tev jāraksta fantastikas romānus.
vvz ir pārāk līdzīgi Tesai, lai viņus respektētu. Albums ir diezgan garlaicīgs. Un balvu viņi tiešām dabūja, jo nekas labāks šogad netika izdots. Es būtu devis Laimei..
Edvīn, ar prieku ielūdzu Jūs rīt, 14. februārī, uz Nemieru. Evija sāks ap desmitiem vakarā. Atvainojos par offtopiku. Bet, atgriežoties pie topika, - nesajauktu gan !
Edvīns Straume 13.02.2019. 22:28
Olivers Man ir apkārt tik daudz mūzikas - tā kā man nav nekāda vajadzība klausīties to kas man nepatīk. Es arī esmu beidzis par viņu rakstīt jo pietiek viņai pievērst uzmanību. Bet sakarā ar Zelta Mikrofonu vienu teikumu uzrakstīju - kas nozīmē tikai vienu - Latvijas mūzika mani vairs neinteresē. A tauta atkal sāk šūmēties. Aprīlī būšu uz Xiu, Xiu un varbūt uz Autism Jelgavā.
Hah - es labprāt, nav apņēmības.
Nu parādi man kādu savu garadarbu Edvīn, lūdzu!
Edvīns Straume 13.02.2019. 23:00
lol Nu es dzejoļus rakstu un īsprozu. Kāpēc lai es alternative lv slejās tev kaut ko un pārējiem rādītu? Lai tev būtu par ko ieņirgt? Mūziku es nerakstu, tikai klausos. Bet ārkārtīgi lielos apjomos.
Meitenei, kas nemīž no sava paveiktā, dirs virsū, jo nepatīk, bet savu darbu negribi rādīt, jo bail, ka nav labs. Riktīgs vecis.
Edvīns Straume 13.02.2019. 23:29
Nekas man nav bail - es vienkārši domāju ka šeit nav pareizā vieta un laiks, arī publicitāte man nav vajadzīga un diez vai tu būtu pareizā auditorija. Un tā meitene ir publiska figūra kas rāpjas uz skatuves LV100 18. novembra koncertos un ir pasludināta par labāko LV izpildītāju šobrīd. Ja viņa grib publisku slavu un atpazīstamību tad lai arī rēķinās ar to ka viņu apspriedīs katrs kam nav slinkums Man liekas mani un to ko es daru zina tikai daži cilvēki un es nekur sevi publiski neafišēju un citiem virsū ar savu personu nebāžos. Protams ka viņa nemīž, ja viņai ir aizmugure Rudaka, Daugavieša, Imanta Kalniņa, Šipkēcica un Melbārdes personā? Nevajag Eviju iztēlot kā nevainīgu trauslu neaizsargātu aitiņu naidīga pūļa priekšā. Viņai ir LV promotion daudzās vietās un daudzu personu veidolā. Un viņa ļoti labi zina ko viņa dara. Tagad pat Olgu Rajecku piespieda publiski apskauties un atzīties mīlestībā - kārtējais PR gājiens.
Protams, tas ir nožēlojami, bet man bieži vien ir kauns to vietā, kuri nemīž.
Man ir sajūta, ka zinu vismaz vienu nominatu šī gada zelta bumbierim. Priekš cilvēka, kam tik ļoti neinteresē uzmanība un afišēšanās, tu, Edvīn, ļoti cītīgi atbildi uz komentāriem, katrā otrajā pieminot savu dzeju, ko tomēr nerādīsi nevienam, jo te visi pārāk stulbi, lai saprastu.
Edvīns Straume 14.02.2019. 12:37
Nu Bet Katrā otrajā komentārā pieminu savu dzeju? Ko tu melo? Tas ir tikai vienā komentārā kurā teicu ka rakstu dzeju jo man baigi uzplijās. Lai man beigtu piesieties varu jau kaut ko arī parādīt un ejiet ratā.
to become mist
become raindrops of black frost on the trees
you're so naked
you're so pale
like some long-forgotten heroine
from the English novel of the nineteenth century
tell me
you're not sick?
water droplets frozen in ice
withered gardens
I knew a girl
who only ate for breakfast the blue sky
she wanted to have within herself
more sky
instead of the gray lead
sunsets in the eyes of bellowed
say more about us than anyone can read
on the pages of thousands of books
between the faded flowers and bookplates
in the forgotten libraries
somewhere deep in the dark
there is light
I know it
somewhere deep within
but this is not known to anyone
she took pastels
and began to draw on the outskirts of sky
within herself this long lost paradise
It looked more like hell
of which nothing is known so far
today my bellowed
got white flowers
but they were all covered with blood
they are not white anymore
tell me
why are you awake at night?
sometimes I ask myself
do I still have a heart?
I will not say a single word about it
because I wouldn't want to hurt myself
in some unknown
Parisian cafe right now
a girl quietly sitting, she is filled by autumn
she is drinking coffee with milk
and reading Wuthering Heights
rain is about to start falling
over this city
Nu tagad būs miers?
ļurinātājs 14.02.2019. 12:46
hahahaha
Sk, tik dziļi, ka neiebraucu...
Edvīns Straume 14.02.2019. 15:25
lol Ko tad tu gaidīji - lirisku pantiņu par zilām puķītēm un dzeltenu saulīti debesīs? Vai ko tādu par ko vienkārši varētu paņirgt - cik slikti tas ir. Salīdzinot ar Evijas Vēberes šedevriem.
Edvīns ir tik gaumīgs kremļbots, I can't even.
Edvīns Straume 14.02.2019. 16:04
Jēzus. Kāpēc kremļabots? Vari pārbaudīt LV iedzīvotāju reģistru, Edvīns Straume, dzīvo Tērvetē, 41 gadīgs vīrietis, invalīds kopš dzimšanas. Ko vēl par mani vēlies zināt? Un Edvīns Straume ir mans reālais vārds un uzvārds - atšķirībā no visām te zem nikiem esošajām personām. Un kāds man sakars ar Kremli vispār nepieslēdzos. Tu vēl pasaki ka es to dzeju arī no kāda nozagu un vienkārši nokopēju.
Edvīns Straume 14.02.2019. 16:06
Tagad man būs jāpierāda kādam ka es eksistēju, ka esmu reāla persona un kas man deva vispār atļauju piedzimt - jūs točna paliekat smieklīgi.
Rabarberu Rausis 14.02.2019. 17:25
Vispaar negodiigi, ka Zelta Mikrafonu dabon grupaz, kas nemaz nedzied. #AtlaiztSajemu
Edvīns Straume 14.02.2019. 17:32
Rabarberu Rausis Tu vispār zini cik daudz pasaulē ir grupu, mūzikas kurā nedzied? Ko tad to visu izmest miskastē un tā nav nekā vērta? Absurds.
Edvīn no Tērvetes, man liekas, ka tev ar Kiviču saskanētu
Edvīns Straume 14.02.2019. 22:41
Nu Bet Domā esi baigais asprātīgais? Dirsties nav apnicis?
Old man yells at cloud
tEV nAv dIerSsTIES aPNicIS kOa?
Žēl Edvīna. Nav tolka no tā ko tu šeit raksti. Tiem ''gudrajiem'' šmurguļiem to tik vajag.
Taisnība, Josif! Labi, gan, ka mums ir tāds Edvīns, citādi mēs klausītos to Hitlera atvasi Vēberi un Tesas purkšķus VVZ un nezinātu, ka tas ir slikti un mēs esam slikti un stulbi, jo neapzināmies, ka viss ir slikti un stulbi
Edvīns Straume 15.02.2019. 14:28
Es taču teicu ka lielākā daļa cilvēku ir kretīni un tādi kā Nu Bet un lol ir tikai pierādījums tam - viņiem tēma kā tāda nemaz neinteresē, viņiem interesanti ir tikai anonīmi padirsties internetā un uzbrukt kādam kas pauž citu viedokli kā šie indivīdi. Šie subjekti neko nav dzirdējuši par tādu lietu kā viedokļu dažādība. Jā, es uzskatu ka Evija Vēbere ir bagāta meitiņa diletante dziedāt neprotoša kaza kam protekcija Latvijā ir visos caurumos kam viņa dod natūrā vai arī graudā. un VVZ nav nekas īpašs. Un LV mūzika ir sūds kopumā, sūnuciems kas var kopēt tikai ārzemju paraugus un neko citu. Un zākājaties tik tālāk - no tā jau es savas domas nemainīšu jo tās ir manējās. Jūs domājat ka Evija Vēbere ir ļoti talantīga un LV mūzikas nākotne, VVZ ir pārpilni ar oriģinālu un savdabīgu skanējumu, un LV mūzikā viss kopumā ir ļoti skaisti un rožaini - tak manis pēc - jums ir visas tiesības tā domāt. Bet tas jums nedod nekādas tiesības uzbrukt cilvēkiem kas domā savādāk.
Edvīn, vārds vietā! ;)
Veci, tu nefiltrē. Tu nodirs meiteni - viedokļa dažādība. Kāds apšauba tavu "viedokli" - sākās beztēma. Neviens nesaka, ka visa lv mūzika ir zbis, man Vēbere muzikāli nepatīk, tajā pašā laikā viņai ir 600+ mēneša klausītāji spotify, bet tie jau laikam stulbi plebeji, kas no mūzikas neko saprot. Kā tie idioti iedomājās izbaudīt viņas mūziku? Drausmas! Man daudz kas nepatīk, es arī daudz diršu huiņu, bet tava ""mAna MūUUzika iR lAbāka" attieksme izskatās pēc kaut kā, ko varētu teikt 14 gadnieks, kurš tikko atklājis trve metālu un grib visai pasaulei pateikt, cik tie ir lieli plebeji, jo klausās inferior mūziku. Nahuj viedokļu dažādību, ja tu neesi gatavs mainīt savu viedokli. Tu esi indīgs idiots, ja iedomājies, ka ir normāli tik pretīgi runāt par personu, tikai tādēļ, ka tev nepatīk viņas mūzika.
Lol +1! Ja tu saki vēbere ir kaza, tas ir tavs viedoklis, ja kāds saka, ka tu esi idiots, tā ir nepamatota uzbrukšana. Man arī vēbere ir pie kājas, bet liekuļis gan grūti paciest.
Edvīns Straume 15.02.2019. 15:15
lol Es filtrēju visu un par saviem vārdiem atbildu. Es vienkārši saku ko domāju un redzu. Nepatīk - tava problēma. Man tak pa lielam ir nospļauties ko tu domā un ko domā tie cilvēki kuri aizstāv vai klausās Eviju Vēberi. Kāda man daļa gar viņiem? Mana gaume ir mana gaume - tu par to neko nezinu un es nevienam ar savu gaumi virsū nebāžos un tu par to arī neko nezini. Jā, es uzskatu ka man ir laba un daudzveidīga muzikālā gaume. Tu par sevi domā tāpat. Nezinu nevienu cilvēku kurš par sevi teiktu ka viņam ir slikta muzikāla gaume. Kāpēc man savas domas vajadzētu mainīt? Kādā vispār sakarā? Tāpēc ka tu mani uzskati par indīgu idiotu? Nu un tad - liela muiža - es jau nepiedzimu vakar un esdaudz ko esmu dzirdējis par sevi no dažādiem subjektiem sava mūža laikā jo es atšķirībā no daudziem saku ko domāju un nebaidos būt atklāts. Jā, Evija Vēbere ir vienā plauktā liekama ar Origo Boys, Bermudu Divstūri, Instrumentiem, Prāta Vētru, Donu, Kiviču, Skulmi - tāda pašlaik ir LV mūzikas realitāte.
Edvīns Straume 15.02.2019. 15:20
Nu Bet Tak sauc mani par idiotu. Nu un tad? Ko tas maina? Pilnīgi neko. Un ko tad tu runā ar idiotiem un nolaidies līdz viņu līmenim? Tas tikai parāda tavu personīgo stulbumu.
Edvīns Straume 15.02.2019. 16:03
Un te runā par liekulību. Ziniet kas ir liekulība? Liekulība ir Olga Rajecka ar kuras palīdzību lielā mērā sākās viss tas mišungs ap Eviju Vēberi. Kura izteicās ļoti negatīvi par Eviju Vēberi bet tad Zelta Mikrofonā publiski apskāvās un atzinās mīlestībā. Lūk tā ir patiesa liekulība. Nevis kad cilvēks ietur konsekventu līniju un neliecās katram vējam līdzi. Bet gan jau Olgu piespieda nospēlēt šo izrādi Vēberes protekcionisti. Šaubos ka viņa to darīja labprātīgi. Evija Vēbere to balvu tak ar ieguva tikai tāpēc ka ir baigie sakari, aizmugure un finansiālās iespējas bīdīt sevi, ne jau tāpēc ka viņai ir liels muzikālais vai vokālais talants. Tā visa ir spēle un izlikšanās, meitenīte tēlo ka ir neordināra, ne no šīs planētas, runā un dzied piecgadīgas meitenītes balsī, runā par fejām un pasaku zemēm, saka ka visus mīl, ciena un ko tur vēl. Visa tā ir spēle un izlikšanās, patmīlība un narcisisms. Tagad viņai vispār sakāps galvā un iedomāsies ka ir baigā mūzikas zvaigzne visas pasaules mērogā. Mūzikas industrijā (ja LV vispār ir kas tāds ko var saukt par muzikālo industriju) ir ļoti daudz melu un izlikšanās, visāda veida protekcionisma un sevis bīdīšanas kam ar talantu vai muzikālajām spējām nav nekāda sakara. Viss ir atkarīgs no tā vai tu pazīsti vajadzīgos cilvēkus, vai tev ir sakari un kādas ir tavas finansiālās iespējas. Viss.
Nu redzi, tur ir atšķirība starp tevi un mani - es nedomāju, ka man ir laba gaume, jo tam nav nekāda effekta uz to vai es izbaudu vai neizbaudu mūziku. Bet pohuj, tā vien turpini
Edvīns Straume 15.02.2019. 16:29
lol Nu ar to tu tikai atzīsti ka klausies arī visādus mēslus. Ja tu gūsti baudījumu no mēsliem - tava problēma. Es esmu pārak vecs lai klausītos sliktu mūziku. Ja mēs vēl pieņemam ka mūzika ir tikai spogulis kas atspoguļo mūs pašus, mūsu personību un iekšējo pasauli. Un lielāka daļa cilvēku jau klausās visādus mēslus. Kas pasaulē ir vispopulārākais? Visādi Bīberi un Sairusas. Kas Latvijā? Bermudu Divstūris un Evija Vēbere (labākā, populārākā un apspriestākā LV dziedāja šobrīd) kas ir pasludināta par LV muzikālo dārgakmeni un nākotni (Rudaka vārdi) Lai tā būtu - bet es ar tādiem cilvēkiem negribu neko kopēju. Es dzīvoju savā mazajā pasaulē un savā mūzikā un man ir labi. Man mūzika ir māksla kas atspoguļo mani, nevis kaut kāds troksnis fonā kad no rīta cepju olas un vāru kafiju.
Kāds tas ''lol'' diez dzīvē izskatās. Derētu redzēt un ieņirgt par to ģēniju. :D
Čau, Edvīn.
Beidz rakstīt par Vēberi, visiem zajebal jau novembrī bija. Salīgšana ar Olgu bija vajadzīga, lai tu&co par to beidzot aizvērtos.
Ar cieņu,
VISI
P.S. Daudz efektīvāk par "sliktu" mūziķu nodiršanu ir izcelt "labos".
"Daudz efektīvāk par "sliktu" mūziķu nodiršanu ir izcelt "labos"" ĀMEN
Edvīns Straume 15.02.2019. 17:01
Marts Par ko gribu par to rakstu. Mans viedoklis par kaut ko (vienalga ko) nav atkarīgs no Olgas Rajeckas, Kiviča vai kāda cita sabiedrībā pazīstama personāža viedokļa. Man ir pašam sava galva uz pleciem. Un nevajag domāt ka LV lielas daļas sabiedrības viedoklis mainījās par Eviju Vēberi tikai tāpēc ka viņai iedeva ZM un viņa apskāvās ar Olgu Rajecku. Evija Vēbere LV mūzikas galvenā seja būs tagad daudzus gadus un vēl iegūs ļoti daudz balvu ko viņai izkārtos Jānis Šipkēvics un pārējie pietuvinātie kuru ir ļoti dadz - nu un? Un nevjag runāt visu vārdā. Neviens tev neliek mani lasīt vai atbildēt man - ignorē.
Flaming Lips 16.02.2019. 09:29
Edvīn, ja jau Tu te esi uzmeties par baigo mūzikas speciālistu, pasaki, lūdzu, ko Tu domā par Rudaka muzikālo gaumi!
Edvīns Straume 16.02.2019. 13:13
Flaming Lips Neko es nedomāju - viņš ir ļoti aizrāvies ar latviešu mūziku kas mani tik ļoti neaizrauj, Zibeni pa dibenu esmu klausījies kādas divas reizes, arī viņa mīļotais Dohertijs mani neaizrauj - nedomāju ka dzērumā vemt uz skatuves ir baigi kruta. Un kopš viņš ir nostājies Evijas Vēberes aizstāvju pusē (kā lielākā daļa no LV alternatīvajiem cilvēkiem) viņa gaitām un rakstiem vairs nesekoju.
Party pants 17.02.2019. 02:17
Lol, Edvins 100% ir undercover Rakovskis
Edvīns Straume 17.02.2019. 02:50
Party pants Es esmu es pats. Tas pats Rudaks var apliecināt manu eksistenci jo kādas 2 reizes ir redzējis (ja atceras), agrāk bija tāda grupa Nohow - tās solists ir mans brālēns - augām kopā. Ivars Blūms (Skumju Akmeņi, S_A_D) kā mans draugs var apliecināt manu eksistenci. Ja jau man te ir jāsāk saukt personas lai pierādītu ka es esmu tas kas es esmu. Bet es dažādu iemeslu dēļ dzīvoju ļoti savrupi un sabiedrībā parādos reti. Bet mani tiešām nevajag uzskatīt par kādu citu personu kas es noteikti neesmu - jo tas ir ļoti stulbi.
KĀ TU VARI TĀ NECIRST KO TEV SAKA?
Edvīns Straume 17.02.2019. 15:08
lol Pateica - es esmu tāds pats maksimālists kā Rakovskis - ko es lūdzu neesmu sapratis? Man nepatīk ja mani salīdzina ar citām kaut kādām personām.
Kali Yuga 18.02.2019. 11:20
Man likās, ka raksts ir par VVZ uzvaru Zelta mikrofonā, bet, kā izrādās, laikam tomēr par Edvīnu. :/
Kali Yugam, ja godīgi raksts ir par vairākām nominācijām, ne tikai par vienu..
Edvīns Straume 18.02.2019. 17:00
Kali Yuga Nu jā - var redzēt ka mūsdienās cilvēki lasa tikai virsrakstus bet ne pašu rakstu. Un es nejūtos vainīgs ka mani komentāros apspriež daudz vairāk kā rakstā apskatītās lietas.
Raksts ir par lol iku un boliku.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.