ZIŅAS

We Came As Romans Rīgas koncertu iesildīs divas britu grupas

Nabaklab 12.11.2015. 17:31
29. novembra smagās mūzikas grupas „We Came As Romans” koncerts iesildīs „To Kill Achilles” un „Vanity Draws Blood” no Lielbritānijas.

„To Kill Achilles” ir salīdzinoši jauna smagās mūzikas grupa no Skotijas. Kopā sanākusi 2009. gadā, apvienība aktīvi sāka strādāt pie sava pirmā ieraksta, gūstot labus panākumus pašmāju smagās mūzikas skatuvē. „To Kill Achilles” pirmie divi videoklipi sasniedza ievērojamus rādītājus „Youtube” vietnē, kas palīdzēja grupai veiksmīgi izdot savu pirmo albumu „Existence” 2013. gadā un uzsākt sadarbību ar pazīstamo ģitāru ražotāju „Ibanez”. „To Kill Achilles” aktīvi koncertē ne tikai Lielbritānijā, bet arī citur Eiropā.

Arī „Vanity Draws Blood” ir jauna, taču sevi pierādīt jau paspējusi mūzikas apvienība. Rīgā grupa ieradīsies, prezentējot savu pirmo albumu „I Witness”, kurš iznācis pagājušogad. „Vanity Draws Blood” mūziku ierasti raksturo ar apzīmējumiem post-hardcore un metalcore, lielu uzmanību pievēršot grupas koncertiem, kuri allaž ir izteikti intensīvi un enerģijas pilni. Īpašu noskaņu apvienības mūzikai piešķir divi vokālisti, tā papildinot viens otru un grupas mūziku kopumā, piešķirot tai papildus dziļumu.

„We Came As Romans” ir melodiska metalcore grupa no ASV, Mičiganas. Grupas pirmais ieraksts „Demonstrations and Dreams” saņēma nedalītas kritiķu uzslavas un pavēra „We Came As Romans” ceļu uz starptautisku atzinību. Līdzīgi kā pirmais veikums, arī pārējie grupas albumi tikuši atzinīgi novērtēti, vienmēr sasniedzot augstus rezultātus „Billboard” topos.

29. novembra koncerts notiks klubā „Melnā piektdiena”, Brīvības ielā 193c. Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Koncertu rīko klubs „Nabaklab”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.