ZIŅAS

Virtuozais ģitārists Kārvins Džounss uzstāsies Fonoklubā

Alternative.lv 05.03.2020. 17:37
Arizonas štata blūzroka mūziķis Karvins Džounss (Carvin Jones), kuru Guitarist žurnāls ir ierindojis starp 50 visu laiku labākajiem blūza ģitāristiem, 25. aprīlī uzstāsies Cēsu Fonoklubā.

Kārvins Džounss ir jauns un daudzsološs mūziķis no Fīniksas, kurš, manuprāt, ir nākamā uzlecošā zvaigzne blūza mūzikā, žurnālā Guitarist citēts ir rokenrola ikona Ēriks Kleptons, kurš savulaik slavējis Džounsa albumu The King of Strings.

Vidēji gadā sniedzot virs 300 koncertiem visā pasaulē, Džounss šobrīd aktīvi uzstājas kopā ar pavadošo sastāvu – bundzinieku un basģitāristu. Nu jau teju 30 gadu ilgajā karjerā, Kārvins ir attīstījis savu skatuves tēlu un harismu, lai koncerta apmeklētājus aplaimotu ar nesamākslotu un patiesu blūzroka devu.

Atzinīgus vārdus Arizonas štata māksliniekam ir veltījuši gan Čikāgas blūza karalis Badijs Gajs, gan B. B. Kings. Iespaidīgo rezumē papildina skatuves dalīšana ar tādiem mūziķiem kā Karlosu Santanu, Gariju Mūru, Džefu Beku, kā arī neskaitāmām citām blūza leģendām.

Koncerts Cēsu Fonoklubā ir sagaidāms 25. aprīlī pulksten 20.00. Ieejas biļetes par 20 eiro iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā šeit.

Lasi vēl

Komentāri

bļa tak neviens nekur neuzstāsies tuvāko mēnešu laikā. Izņemiet bezjēdzīgās ziņas.
Krustap, izskatās, ka te kaut kā automātiski ģenerējas teksti un ziņas un par atcelšanu visiem pokuj.
Riekstiņš 29.03.2020. 12:30
Jauns un daudzsološs mūziķis = teju 30 gadu ilga karjera
>Riekstiņš Lēni apgūst , nekur nesteidzas.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.