ZIŅAS

Vēl var balsot par metālmūzikas gada balvām

Alternative.lv 18.02.2014. 18:08
Vēl aizvien ir iespējams nobalsot par saviem favorītiem Metālmūzikas Gada balvā, kuras uzvarētāji tiks noskaidroti jau šajā nedēļas nogalē.

Trešdienas pusnakts ir pēdējais brīdis, līdz kuram vēl var balsot par Latvijas Metālmūzikas gada balvas ieguvējiem. Pavisam tiks noskaidroti ikgadējās balvas ieguvēji vairākās kategorijās — labākais albums, labākā koncertgrupa, labākais vokāls, labākais instrumentālists, vērā ņemamākā debija, kā arī absolūti labākā grupa (šajā drīkst iebalsot arī tādas, kam nav albums iznācis 2013. gada laikā).  

Nobalso par saviem favorītiem

No katras IP adreses un mobilās ierīces tiek pieņemts viens balsojums. Uzvarētāju noteikšanā tiks apvienots žūrijas un interneta balsojums.  Žūrija sastāv no cilvēkiem, kas dažādos veidos ir aktīvi smagās mūzikas pagrīdē, taču paši nav saistīti ar grupām, kuras nominētas kaut vienā no kategorijām.  

Gada labākā albuma titulam var balsot par šādiem ierakstiem: «Darrva» — «Saule Neuzausīs», «Elkupe» — «Uzaust», «Eschatos» — «Hierophanies», «Kapakmens» — «Anti–Pozitīvs», «Sidechain Retreat» — «Disrespect» un «Wagara» pašnosaukuma EP (visi šie ieraksti kvalificējas arī balsojumam par labāko debiju). No vecmeistariem uz gada labāko ierakstu nominēti Džonijs Salamanders — «Oranžs» (EP) un «Rūsas» jaunais albums «No Vāka Līdz Vākam». Visbeidzot, nominēts arī Šveicē izdotais «Nycticorax» albums «Treatise of Death», glemroka komandas «Kiss of the Dolls» un draugu izveidotais remāsterētais ieraksts, sastāvošs no iepriekšējo divu albumu dziesmām jaunās versijās, kā arī rallija komandas «Senators» sastādītā braucamās mūzikas izlase. 

Balsošana noslēdzas pusnaktī no trešdienas uz ceturtdienu, balvu pasniegšana un koncerts  — 22. februāra vakarā klubā «Melnā Piektdiena». Iepriekšējos gados Latvijas Metālmūzikas gada balvu saņēmušas tādas grupas kā «Skyforger», «Frailty», «Sanctimony»  un citas. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.