ZIŅAS

Vecrīgā tiks atvērts jauns bārs un koncertvieta

Republika 13.02.2018. 11:05
Piektdien, 16.februārī, ar vairāku pašmāju grupu koncertu Vecrīgā durvis vērs jauns bārs "Republika".

Atklāšanas pirmajā dienā uzstāsies grupas AK69, Ghettozloba, Cacophonics, savukārt sestdien, 17.februārī uz skatuves kāps Indygo un Omertà. Rītausmu kopā ar apmeklētājiem sagaidīs DJ Armands Sausiņš un Matīss Tazāns. Welcome drinki no Ron Santiago.

Iknedēļu pagrabstāvā apmeklētājus sestdienās sagaidīs dzīvās mūzikas koncerti, savukārt piektdienās spēlēs Rīgas labākie DJ. No mūzikas nogurušajiem būs iespēja atvilkt elpu pirmā stāva Chill zonā, kā arī aplūkot esošo un topošo Latvijas mākslinieku personālizstādes. No 16.februāra būs apskatāmas Justīnes Seiles jaunākās gleznas.

Kā par sevi stāsta bāra īpašnieki Matīss un Renārs: “Iedvesmojoties no blakus esošā Republikas laukuma, radās ideja par jaunas mikropasaules izveidi, kuras iedzīvotājiem nav svarīgs laiks, bet vērtīgāks ir tā pavadīšanas veids. Savukārt bāra atmosfēra sevī apvieno gan mākslinieciskās pasaules vēsmas, gan ņem iedvesmu no alternatīvā dzīvesstila.”


Jaunumiem seko Facebook profilā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Lai veicas!
kur var redzēt bildes kādas kluba telpas izskatās?
did you just assume my gender 21.02.2018. 12:03
var taču aiziet un vienkārši apskatīties dzīvē. štepselētāju ar tīri pēc bildes izvēlies?
Vienkāršu jautājumu paprasīju. Atkal tipiskajam latvietim kaut kas jāsāk dirst
Prieks, ka ir jauns klubs. Lai izdodas!
Protams, ka jāsāk dirst. Bet es vēlos zināt kā ir Balerijā. Viss labi, var uz turieni doties? Nu nav vēlmes kratīties uz Jelgavu un vilties :)
Balerijā ir riktīgi labi!
Jā, un varbūt gay nemaz nav no Rīgas, heh

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.