ZIŅAS

Valērija Kravale atgriežas no Āfrikas un aicina uz koncertiem

Valērija Kravale 25.07.2018. 14:21
Mūziķe Valērija Kravele augustā koncertēs visā Latvijā, stāstot arī par savu Āfrikas ceļojumu. Koncertu īpašais viesis - "Rihards Lībietis Trio".

Valērija Kravale ir jaunā latviešu mūziķe no Jelgavas, kura 2017.gada novembrī izdeva savu pirmo EP “Stuck in Melancholy”. Mūziķe ir sniegusi koncertus vairākās Latvijas un Eiropas pilsētās, kā arī 2016.gadā dzīvojusi un veikusi ierakstu mākslas rezidencē Cīravā ar fonda Cita Abra atbalstu. Pašlaik māksliniece dzīvo starp 3 valstīm – Nīderlandi, Vāciju un Latviju. Šo “bezmāju stāvokli” Valērija skaidro šādi: “Jūnijā, pirms braucu uz Tanzāniju, izvācos no sava dzīvokļa Hāgā, Nīderlandē. Oficiāli reģistrēta esmu Latvijā. Un manas jaunās studijas un darbs sāksies septembrī Berlinē. Ej nu sazini, ko saukt par mājām.” Valērija pēdējā pusgada laikā apceļojusi 11 valstis. Mūziķe nesen atgriezusies no ceļojumiem Tanzānijā un gatavojas albuma ierakstu sesijām Amsterdamā un Berlīnē.

Latvijas koncerttūres laikā Valēriju varēs dzirdēt Daugavpilī (Ezītis miglā, 3.augustā), 2 reizes Rīgā – 4. augustā Vīna Mājā un 16. augustā Pēterbaznīcas kvartālā, kā arī Valmierā 10.augustā un Ogrē 16. augusta vakarā. Uz koncertiem Cīravā (15.augustā) un Pāvilostā (14.augustā) mūziķei pievienosies arī "Rihards Lībietis trio", kurā spēlē Rihards Lībietis (akustiskā ģitāra), Matīss Repsis (perkusijas) un Erna Daugaviete (čells).

“Visas vietas, kur izvēlējos sniegt koncertus, nav nejaušas – šoreiz gribēju izbraukt visas lielākās Latvijas pilsētas. Jo kā tas ir – sniegt koncertus Londonā, Briselē, Parīzē un Amsterdamā, bet nekad nespēlēt Daugavpilī,” stāsta mūziķe.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.