ZIŅAS

Vakars ar Eye Sea I

Play Granade Fest 07.01.2013. 14:17
Šā gada 19. janvārī norisināsies latviešu alternatīvās kustības „Play Granade Fest” organizētais pasākums „An evening with EYE SEA I” klubā „Naba Klab”.
Pasākumu pārstāvēs gan vietējās, gan ārzemju smagās mūzikas žanru pārstāvošās grupas. Notikuma centrā šoreiz daudzsološās igauņu grupas Eye Sea I pirmā viesošanās galvaspilsētā un debija uz latviešu skatuves. Grupa gatavojas izdot savu debijas albumu un šobrīd aktīvi iesaistījusies leibla meklējumos.
 
 
Starp vietējām smagās mūzikas grupām jāmin Faithful In Misfortune un Retrace My Life, kas jau ilgstoši gatavojas laist klajā savus albumus un Latvijas hard-core scēnā darbojas jau kādu laiku. Pasākumu ievadīs vietējā apvienība no Cēsīm ar nosaukumu Break The Norm, kas savu enerģisko izpildījumu sniedza publikai iepriekšējāapvienības Play Granade Fest organizētajā pasākumā Stoned Zoo Party.
 
Latvijā hardcore mūzika tiek spēlēta pietiekami sen, lai vidējam mūsdienu jaunietim neliktos sveša, turklāt spēj vienkopus sapulcēt pietiekami lielu skatītāju pūli, kas ierodas, lai šīs mūzikas agresīvo enerģētiku izmantotu motivācijai, kas tik ļoti nepieciešama sarežģītos dzīves periodos.
 
Pasākuma organizatori paši ir Latvijā dzīvojoši mūziķi, sportisti un alternatīvās kustības pārstāvji, kas jau zināmu laiku darbojas attiecīgajā nozarē. Par motivāciju pasākumu organizēšanai tiek izvirzīts Latvijā trūkstošais pilna spektra alternatīvās mūzikas, kultūras un ekstrēmā sporta šovu piedāvājums apvienots vienuviet.

Lasi vēl

Komentāri

kapec nabaklab afishaa nav tas pasaakums iekshaa?
Būtu labi, ja vēl mācētu uzrakstīt savas kustības nosaukumu pareizi.
Faithful In Misfortune + Retrace My Life AINT NO HARDCORE!!!
http://www.nabaklab.lv/zinas/t/17732/
labdari ir pareizi, jo tā tas bija domāts :)
CMON! neesi tik pareizs :D :D
sitas droš arii mammām patiik.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.