ZIŅAS

Uzsākts Alternative.lv Mūzikas balvas 2020 priekšbalsojums

alternative.lv 19.02.2020. 16:15
18. aprīlī rokbārā "Nemiers" tiks pasniegtas “Alternative.lv Mūzikas balvas 2020”. Uzsākts priekšbalsojums, kurā katram ir iespēja pieteikt grupas, kas cīnīsies par iekļūšanu balsojuma finālā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad gada balva norisināsies vairākās kārtās. Šobrīd uzsāktajā “pre-voting” jeb priekšbalsojumā klausītāji un mūziķi var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā četrās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa/cerība”. Nākamajā kārtā iekļūs tās grupas un albumi, kuri datējami ar laika periodu no 2019. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim.

Pēc iesniegto pieteikumu apkopošanas sāksies interneta balsojums, kurā portāla apmeklētāji noteiks labāko grupu piecinieku. Tālāk jau īpaši izraudzīta žūrija, kuras sastāvā ir pašmāju alternatīvās mūzikas pazinēji, izvēlēsies uzvarētāju. Izņēmums kā ierasts būs balva „Zelta Bumbieris“, kurā laureātu noteiks tikai tautas balsojums, un „Alternative.lv specbalva“, ko portāla komanda pasniegs par īpašiem nopelniem Latvijas alternatīvās koncertdzīves veicināšanā un attīstīšanā.

Savus kandidātus četrās nominācijās iespējams pieteikt šeit!


Lielā "Alternative.lv Mūzikas balvas" ceremonija notiks 18. aprīlī rokmūzikas bārā "Nemiers", uzstājoties vairākām Latvijā pazīstamām grupām un svinīgā gaisotnē apbalvojot laureātus. Ceremonijas tiešraide būs dzirdama arī Radio Nemiers. Sīkāka informācija par pasākuma norisi sekos.


Lasi vēl

Komentāri

Līdz kuram var iesniegt?
Riekstiņš 01.04.2020. 13:42
Kur ir balsojums?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.