ZIŅAS

Uzsākta Alternative.lv gada balvas balsošana

Alternative.lv 23.01.2013. 12:24
Mūzikas portāls „Alternative.lv” paziņo par „Alternatīvās gada balvas” balsojuma sākšanos un gaidāmo pasniegšanas koncertu 8. februārī klubā „Nabaklab” ar „Tesa”, „Enhet”, „Burned in Blizzard” un dīdžeja Ulda Rudaka dalību.

„Alternative.lv” pārstāvji aicina ņemt dalību 2012. gada smagāk strādājušo alternatīvo grupu noteikšanā, lai atbalstītu, motivētu un pateiktu paldies gan jaunajām apvienībām, gan jau pieredzējušajiem mūziķiem par ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā.

Pasākuma organizatori, iesaistot pašas grupas un sekotājus, ir apkopojuši vairāk kā 80 pašmāju grupas, piedāvājot balsotājiem iespēju iepazīties ar lielāko daļu Latvijas alternatīvās skatuves pārstāvju, sniedzot vērtējumu sešās nominācijās. Grupas, kuras laika posmā līdz 1. februārim (ieskaitot) būs guvušas lielāko atbalstu, saņems īpaši veidotas Alternative.lv balvas, kuras tapušas sadarbībā ar pasākuma atbalstītāju „Jagermeister”.

Koncerts un balvu pasniegšana 8. februārī plkst. 21:00 norisināsies klubā „Nabaklab”, uz skatuves kāpjot eksperimentālajai postmetāla grupai „Tesa”, Cēsu metalcore apvienībai „Enhet”, kā arī salīdzinoši jaunajai, taču perspektīvajai „Burned in Blizzard”. Par dejām un ballīti rūpēsies DJ Uldis Rudaks. 

Ieeja: Ls 3.-
Reģistrējot savu balsi: Ls 2.- 

BALSOŠANA NORISINĀS ŠEIT

Lasi vēl

Komentāri

Labvēlis 23.01.2013. 13:23
Paldies šī projekta veidotājiem, ka kopjat nekomerciālo lauku un neapstrīdu Jūsu ieguldījumu labo mērķi.
Ļaujiet vienlaikus izteikt pāris skarbas piezīmes par nominācijām. Albumos noteikti būtu bijis jābūt Hospitāļu ielas koncertniekam, kas bija liels notikums alternatīvās mūzikas vēsturē Latvijā, pie straujās izaugsmes noteikti būtu bijis jābūt grupai Manta, kas pamazām dažās aprindās iegūst kulta grupas statusu, savukārt, pie labākās uzstāšanās prasītos Sūdu koncerts Positivus, par ko nebeidza runāt tauta vēl vairākus mēnešus.
Pieļauju, ka kā jau katra nominēšana, arī šī ir subjektīva, bet manis piesauktie trīs iztrūkstošie piemēri parādītu tādu elementāru orientēšanos visā, kas noticis alternatīvajā mūzikā 2012.gadā.
to Labvēlis - visiem bija iespēja nominēt grupas
Viena no vizuāli labākajām balsošanām, kādā esmu piedalījies! Labs darbs!
ze traktors 23.01.2013. 13:46
Labvēlis - varēji tak ieteikt pats, te ilgu laiku varēja to izdarīt.
Piekrītu Raitim!
...Pie labākās uzstāšanās prasītos Sūdu koncerts Positivus, par ko nebeidza runāt tauta vēl vairākus mēnešus!!
Ja runa ir par positivus, tad tas vairs nevar būt nominēts alternative sadaļā.
Didzi, un kāpēc tev tā liekas? Pamatosi?
to Didzis 23.01.2013. 18:12
tad jau Skyforger arī nevar būt nominēti, jo uzstājās Positivus.
zive uzēd čuvi 24.01.2013. 00:32
kas ir alternative.lv??? par Dieviem pašpasludinātu jampampiņu savienība? atslābstiet mazie purkšķi in lieniet atpalaļ savā suņubūrī :) absolūti neobjektīvs portālelis
kas tur ar tiem 2 latiem? man ir 2ls jāmaksā lai nobalsotu?
zive uzēd čuvi, neviens jau Tev neliedz rīkot savu Gadu Balvu, pat ja balvā pasniedz skumbriju bez mērces. Gaidam!
katamarāns 25.01.2013. 16:19
Kāda jēga kaut ko činkstēt par neobjjiviktāti? Katram bija iespēja nominēt savu favorītu un piedalīties sava veida ''mikrafona aptaujā''.
Malači organizātori, visu cieņu.
hc šallēm būs būt!lai dzīvo šis portāls!:)
ka maz neliekas 27.01.2013. 13:27
kapēc grupa turbulence nav nominēta?
Nau lídz galam izdomãta "gada balva" !

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.