ZIŅAS

Unearth koncertu Rīgā iesildīs Once Upon

Circle Pit Shows 31.07.2019. 11:14
Pēc ilgākā pārtraukuma ar koncertu atgriezīsies grupa "Once Upon", 11. augustā iesildot ASV metalcore apvienību "Unearth".

11. augustā gaidāmais koncerts klubā "Melnā piektdiena" būs pirmais pēc 3 grupas dalībnieku maiņas. Šajā koncertā "Once Upon" sola atrādīt jaunu dziesmu, bet rudenī gaidāmi arī citi pārsteigumi. Šobrīd grupā darbojas Artūrs Ročāns (vokāls), Edgars Meijers (ģitāra), Germans Čirksta (ģitāra), Mihails Ļevjakovs (bass) un Vladimirs Vojevodins (bungas).

2017. gada pavasarī Once Upon izdeva savu debijas mini albumu “Morningstar” un īsi pēc tam uzvarēja Latvijas “W:O:A Metal Battle 2017” atlasē, gūstot iespēju pārstāvēt valsti lielākajā Eiropas metāla festivālā “Wacken Open Air”, Vācijā. Iepriekš “Once Upon” pārstāvējuši Latviju arī lielākajā Lielbritānijas smagā metāla festivālā „Bloodstock 2014”.„Unearth” ir no Bostonas, ASV un savu darbību sāka 1998. gadā, kad kopā sanāca pieci grupas dalībnieki, trīs no kuriem „Unearth” sastāvā ir joprojām.

Grupas pirmais ieraksts izdots ar maza pagrīdes leibla starpniecību, taču jau divi nākamie – zem hardcore un metalcore aprindās labi zināmā „Eulogy” leibla zīmola. Sākot ar 2003. gadu grupa daudz koncertē un iekļūst nozīmīgu festivālu, tajā skaitā „SXSW” un „Ozzfest”, apritē, kā arī dažādu iemeslu dēļ spēlē kopā ar „As I Lay Dying” un „Killswitch Engage” dalībniekiem. Seko arī koncertturnejas gan ar jau minētajām grupām, gan ar „Slipknot”, „Norma Jean”, „Gwar”, „All That Remains” un „Lamb Of God”.
2018. gada nogalē iznāca „Unearth” jaunākais albums „Extinction(s)” un par savām lielākajām muzikālajām ietekmēm „Unearth” dalībnieki min „Pantera”, „Metallica”, „Earth Crisis”, „Slayer”, „At The Gates” un „In Flames”.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības gatvē 193C, ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00.

Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, pirmās biļetes iegādājamas par īpaši izdevīgu cenu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.