ZIŅAS

Undusted atgriežas ar EP

Undusted 12.06.2013. 17:31
Kādreizējie Latvijas alternatīvās skatuves pārstāvji "Undusted" pēc ilgiem klusēšanas gadiem nāk klājā ar jaunu skaņdarbu.

Jaunais ieraksts simboliski noslēgs vienu no grupas vēsturiskajiem periodiem, piedāvājot kolektīva spilgtākos muzikālos momentus vienotā popūrijā, kamēr pati komanda šovasar ķeras klāt jaunā albuma ierakstīšanas procesam, kā arī gatavojas sniegt savu pirmo uzstāšanos pēdējo 3 gadu laikā.

Jaunais EP grupas vēsturē ir nozīmīgs – tā radīšanai aizsākoties 2009. gadā, EP gala rezultāts netika sagaidīts teju trīs gadus. Ieraksts ir sadalīts divās daļās, no kurām viena daļai klausītāju ir zināma, proti, eksperimentālā "4 of a kind Pt.1.", kam sekos arī tās loģiskais turpinājums - vēl nedzirdētā "Pt. 2". 

Apgāžot tradicionālu dziesmu sacerēšanas struktūru, skaņdarbs nepiedāvās klausītājam nedz pantus, nedz piedziedājumus, vien aizceļot haotiskajā 10 minūšu garajā muzikālajā ceļojumā. Šajā kaleidoskopā daži zinoši cilvēki spēs atpazīt arī sev zināmus gabalus, kas kādreiz tika spēlēti grupas enerģiskajos priekšnesumos, koncertējot Latvijas teritorijā.

Kā jau tika minēts, šī relīze ir grupas atskats tās vēsturē, kas arī kļūs par savdabīgu punktu, nošķirot  bezladu ģitāru laikmetu no tagadējiem Undusted, kas reinkarnējas jaunā sastāvā, jaunā skanējumā un atgriežas ar jaunām dziesmām.

Grupas koncerts norisināsies 26.jūlijā klubā "A Nice Place" Rīgā, Citadeles ielā 2.


Lasi vēl

Komentāri

Tiksimies Nice place ;)
Nu metal forever! \m/ Kad atsāksies KoRn family pasākumi?
zhel ka sho EP vairs nevares dzirdet koncertos :(
Anonīmais Šakālis 17.06.2013. 19:47
Zajebisņiks! Tālu no visām kukurūzas saknēm, šī ir oriģināla manta!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.