ZIŅAS

„U mad bro?” gada jubilejas koncerts „Nabaklab”

Alternative.lv 26.03.2013. 16:58
Sestdien, 30. martā klubā „Nabaklab” notiks alternatīvās mūzikas koncertu sērijas „U mad bro?” gada jubilejas koncerts ar grupām „Malduguns”, „Legacy ID”, „Breaking the waves” un „Wagars”.

„Malduguns” klausītājiem jau pazīstama, kā vecās skolas death metal grupa, kuras sastāvā darbojas jau iepriekš citos muzikālos projektos pieredzi guvuši mūziķi. 2011. gadā tika izdots  „Malduguns” debijas albums „Pēddzinis”, kurā iekļautas 8 kompozīcijas, apvienojot tehnisku un progresīvu death metal ar tekstiem latviešu valodā. Šī gada sākumā klausītajiem tika piedāvāta  apvienībai ne tik raksturīga kompozīcija „Nekrodisko”, kā ierakstīšana arī pašiem grupas dalībniekiem bijis izaicinājums.

„Legacy ID” izpilda progressive metal, apvienības dalībnieku muzikālo gaitu pirmsākumi meklējami 2004. gadā, taču šī brīža grupas sastāvs izveidots šī gada sākumā.  Neilgi pēc jaunā sastāva nokomplektēšanas, jau tika ierakstīta un publicēta dziesma „Razor blades”, paralēli aktīvi turpinot strādāt pie jauna materiāla sagatavošanas.

Grupa „Breaking the waves” izveidota 2011. gadā un pārstāv metalcore. Pagājušā gada nogalē klausītāju vērtējumam tika nodots pirmais EP „Hate Us As Number One”, kur, atsakoties no clean vokāla izmantošanas dziesmās, grupas skanējums, salīdzot ar sākotnējo, kļuvis dinamiskāks un smagāks.

Grupa „Wagars” dibināta pagājušā gada nogalē un ir šobrīd vienīgā crust stila grupa, kas savā skanējumā apvieno hardcore punk un black metal, piedāvājot klausītājiem Latvijā vēl nebijušu mūzikas stilu savienojumu, kas papildināts ar dziesmu tekstiem dzimtajā valodā. Šī gada sākumā klausītājiem jau tika piedāvāts  grupas debijas EP.

„U mad bro?” iecerēts, kā sērijveida pasākums, kas ar koncertiem sniegtu ieskatu alternatīvās mūzikas aktualitātēs Latvijā vai pavisam vienkārši – šādas mūzikas cienītājiem piedāvātu iespēju to baudīt klātienē.

Koncerta sākums plkst. 21:00, ieeja 1Ls.

Lasi vēl

Komentāri

U MAD BRO? 28.03.2013. 13:32
UZMANĪBU! NEPAREDZĒTU APSTĀKĻU DĒĻ KONCERTS SĀKSIES JAU 20:00! NĀCIET LAICĪGI!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.