ZIŅAS

Tuvojas Alternative.lv Gada balvas skatītāju balsojums

Alternative.lv 11.01.2016. 12:45
18. janvārī sāksies Alternative.lv Gada balvas tautas balsojums, lai no visām apkopotajām grupām noskaidrotu labākos piecās kategorijās.

Tautas balsojums norisināsies no 18. janvāra līdz 5. februārim, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”, savukārt pirmo reizi tiks apbalvots spilgtākais 2015. gada grupas koncerts kategorijā "Gada labākā uzstāšanās". Pēc tam, kad tiks noskaidrots mūziķu top 5 katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācijas "Gada labākā uzstāšanās" un "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums.

“Pre-voting” jeb priekšbalsojumā klausītāji un mūziķi vēl tikai līdz 13. janvāra vakaram var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā. 

NOMINĀCIJU PIETEIKŠANA NORISINĀS ŠEIT

Apbalvošanas ceremonija tiks aizvadīta, pulcējot zīmīgākās skatuves grupas un apbalvojot uzvarētājus. Šogad balvu pasniegšana piedzīvos vairākas izmaiņas - lielāks uzsvars tiks likts uz pasākuma svinīgo daļu, kā arī pirmo reizi ceremonija notiks Vecrīgas klubā Pūce, Klubs Naktī Peldu ielā 26/28, agrākajās "Pulkvedim Neviens Neraksta" telpās. Turpini sekot alternative.lv, lai pirmais uzzinātu visu par "Alternative.lv Gada balvu" un balsošanas norisi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.