ZIŅAS

Turpinās Converge biļešu pārdošana

CIRCLE PIT! Shows 11.05.2013. 12:58
Otrdien, 18. jūnijā, uz kluba „Melnā Piektdiena” skatuves satiksies divas no šī brīža spēcīgākajām metāla mūzikas grupām – „Converge” (ASV) un „Rotten Sound” (FIN). Koncerta organizatori piedāvā iespēju pirmās biļetes iegādāties tikai par Ls 10.-

Savas tūres ietvaros Latvijā viesosies viena no ietekmīgākajām metālkora grupām pasaulē „Converge” no ASV. Grupa, kas palīdzējusi rasties jaunam žanram, tiek uzskatīta par vienu no oriģinālākajām apvienībām, kas pēdējo divdesmit gadu laikā nākusi no smagās alternatīvās mūzikas skatuves. Šo Bostonas novatoru skanējumā var saklausīt ietekmes no metāla, hārdkora, pankroka un matemātiskā metālkora žanriem, kas parādās kompleksās ģitārspēles partijās, poliritmiskā bungu spēlē un neierastos takstmēros. „Converge” ir dibināti 1990. gadā un viņu kontā jau ir 8 albumi, no kuriem pēdējais, „All We Love We Leave Behind” tiek uzskatīts par nozīmīgāko viņu daiļradē.

„Converge” koncertu iesildīs somu graindkora apvienība „Rotten Sound”, kas ieguvusi reputāciju kā viena no spēcīgākajām metāla apvienībām Skandināvijā. Brutāls zemi noskaņoto ģitāru uzbrukums un bungu radītais sprostuguns kopā ar pērkonam līdzīgo vokālu – „Rotten Sound” uzbur vairāk kā tikai ilustrāciju kara šausmām. Savu neatkārtojamo tehnisko spēju un ekstrēmā spēka dēļ, katrs šīs grupas albums iekaro mūzikas topu vietas dzimtajā Somijā. Šogad grupai aprit 20 gadu, tāpēc „Rotten Sound” sola, ka šis gads būs intensīvākais viņu karjerā – sākot ar EP izlaišanu janvārī un turpinot ar uzstāšanos neskaitāmos koncertos un festivālos visā pasaulē.

Pirmās 200 biļetes pieejamas par 10Ls un tās var iegādāties visās „Biļešu serviss” kasēs. Tuvojoties koncertam biļešu cena paaugstināsies.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, ieeja koncertā paredzēta no plkst. 19:00. Koncertu piedāvā koncertaģentūra „CIRCLE PIT! Shows” un klubs „Nabaklab”.

Biļetes pieejamas šeit 

 

Lasi vēl

Komentāri

Šis būs Šīsvasaras koncis NR.1:)
Malači CPS! Divas grupas, kuras man ir vienlīdz lieli hedlaineri.
šteinbaums 11.05.2013. 17:15
tikai par 10ls. 90to sākumā būtu adekvāta cena, bet ne grupas norieta laikā!
Katamarans 11.05.2013. 17:19
Norieta laikā? Nopietni?
Klau Šteinbaum, Tu vispār saproti, ko runā?
eniivei 10Ls vai 15Ls..šis koncis būs jāredz...jo to enerģiju ko J.Benon dod publikai ir aaasom:)
nebūs
Neticās, bet izskatās, ka joprojām pirmās 200 biļetes vēl nav izpirktas, ka šādi reklamē un cena vēl tā pati
Vai nuka koncerts bus skaists

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.