ZIŅAS

„Tumšais Valentīns” klubā „Melnā Piektdiena”

03.02.2014. 18:05
Piektdien, 14. februārī, alternatīvās mūzikas cienītājiem Valentīndienas svinības alternatīvās mūzikas skaņās.

Melnā Piektdiena aicina Valentīndienu sagaidīt kopā ar grupām: „Devlsy” (Lietuva), „Evestus” (Igaunija), „Freakangel” (Igaunija), „Thou Shell Of Death” (Igaunija) un pašmāju „Eschatos” . 

„Devlsy”post black metal / shoegaze grupa no Viļņas, kura aizgājušā gada novembrī izdevusi debijas albumu „A Parade Of States”. 

Grupas salīdzinoši īsajā pastāvēšanas laikā, nostabilizējies tās klausītāju loks, galvenokārt, pateicoties, dažādo mūzikas stilu sajaukuma veiksmīgajam skanējumam un vizualizācijām koncertos.

 

„Freakangel” – ir Igaunijas grupa, kas savu skanējumu veido no elektroniskās, industriālās un rokmūzikas sajaukuma. 

Radusies 2009. gadā, grupa ļoti mērķtiecīgi un strauji gūst klausītāju atzinību jau ar debijas albumu „The Faults Of Humanity" 2010. gadā. 

Grupas panākumus pamana Beļģijas izdevniecība „Alfa Matrix” , tiek noslēgts sadarbības līgums, kam seko albums „Let It All End” (2012) un iespaidīga koncertēšana Somijā, Vācijā, Polijā, Holandē, Krievijā, kā arī uzstāšanās „Wave Gotik Treffen”, „Castle Party”, „Summer Darkness” festivālos.

Pēc diviem digitālajiem mazalbumiem, pagājušajā gadā izdots grupas trešais albums  "The Ones To Fall” . 

„Evestus”post industriālā roka grupa no Igaunijas, kurā bungas spēlē latviešu meitene. Grupas muzicēšanas stilu vislabāk raksturo „MTVBaltic” citāts: „Simfoniskais orķestris izspēlē cīņu starp Merlinu Mensonu un The Prodigy” . 

Tikpat teatrāls, izaicinošs, agresīvs un reizē melodisks, kā mūzika, ir arī grupas vizuālais skatuves tēls. 

„Thou Shell of Death”ambient / atmospheric black metal trio no Igaunijas, kas Rīgā viesojies vairākas reizes. Klausītājiem atmiņā palikuši ar īpatnējo skatuves tēlu – iedegtas sveces milzu svečturos, mūziķi, kas uzstājas mūku tērpos, mūzika, kas reizē ir gana hipnotizējoša un biedējoša.

„Eschatos” – melnmetāla grupa ar meiteni vokālisti no Rīgas. Aizgājušajā gadā izdevuši debijas albumu „Hierophanies” , grupa sevi pieteikusi ar oriģinālu skanējumu, skatuves tēlu un muzicēšanas manieri. Ne velti, viņu albums šogad nominēts vairākās gada balvās: „Zelta Mikrafons”, „Alternative.lv Gada Balva” , „Latvijas Metal mūzikas Gada Balva” . 

Pasākumu vadīs un tumšākus jokus plēsīs Deathperado.

Koncerta sākums: 20:00, klubs vaļā no 19:00

Biļetes iepriekšpārdošanā: 4 EUR, koncerta dienā: 6 EUR

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.