ZIŅAS

Tumšā Sieviešu diena „Melnajā Piektdienā”

Ian 07.03.2014. 11:07
Sestdien, 8. martā, klubā „Melnā Piektdiena” notiks starptautiskās sieviešu dienas svinības ar tumšu mūziku no Baltkrievijas, Igaunijas un Latvijas.

"Anhedonia Tour" koncertā spēlēs grupas – „Woe Unto Me” no Baltkrievijas, „Taak” no Igaunijas, „Frailty” un „Catalepsia” no Rīgas.

Pasākuma vaininieki – pašmāju grupa „Frailty” un baltkrievu grupa „Woe Unto Me” , kas marta sākumā dodas kopīgā koncertbraucienā pa Baltijas valstīm, Baltkrieviju un Krieviju.

„Frailty”  – pašmāju zināmākā doom metal grupa, kas radusies 2003. gadā, Rīgā. Aizvadītā gada nogalē grupa nosvinēja 10 gadu jubileju, veiksmīgi koncertēja Skandināvijas metālistu mekā  - Bergenā, Norvēģijā.

Grupas kontā divi albumi „Lost Lifeless Lights” (2008), „Melpomene” (2012), viens ep, divas pašmāju metālistu gada balvas 2009. gadā un 2012. gadā.

Pēc ražīgas muzikālās atpūtas perioda, grupa beidzot ir atguvusies, lai dotos mazā koncertu braucienā pa Baltijas valstīm, Baltkrieviju un Krieviju.

„ Mazliet pāragri runāt par jaunā albuma aprisēm, tās ir, bet studijas ierakstu darbi sāksies tikai rudenī. Toties, esam sarūpējuši ceturto „Antitēzi” – 18. aprīlī, ar pasaules līmeņa doom metal meistariem, pirmo reizi Rīgā -  „Esoteric” , „Isole” , „Procession” un „Doomed” . Tiekamies koncertos! ” – bilst grupas ģitārists Jēkabs Vilkārsis.   


„Woe Unto Me” - grupa no Baltkrievijas pilsētas Grodno, kas šī gada sākumā izdevuši veiksmīgu debijas albumu - „A Step Into The Waters of Forgetfulness” .

Grupa salīdzinoši jauna, bet muzicēšanas maniere pietuvināta galējam doom metal žanram – funeral doom, ar tam  raksturīgajiem rāmjiem, garas, smagnējas, apcerīgas un melanholiskas, reizē melodiskas dziesmas, kas vairāk vedina uz apceri, nevis matu kratīšanu. Rīgā grupa viesosies pirmo reizi.

Koncertā mazliet gaišākus toņus iespēlēs doom rock grupa „Taak” no Igaunijas , nesen reanimētā pašmāju gothic metal grupa „Catalepsia” un dj Sinisters.

Biļetes: iepriekšpārdošanā - 5 EUR, koncerta dienā – 7 EUR
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/819 

„Frailty” un „Woe Unto Me” - „Anhedonia Tour 2014” koncerttūres maršruts:

6. marts – Kaļiņingrada (Krievija),

7. marts – Viļņa (Lietuva),

8. marts – Rīga (Latvija),

9. marts – Tallina (Igaunija),  

13. marts – Grodno (Baltkrievija),

14. marts – Minska (Baltkrievija),

15. marts – Veļikiji Luki (Krievija),

16. marts – Sanktpēterburga (Krievija).  

Lasi vēl

Komentāri

man ir liels penis 07.03.2014. 23:27
būtu cool, ja frailty varētu arī negriezt sevi koncertos uz 11 skaļumu, pietiek tak ar 8.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.