ZIŅAS

Trokšņu grupas Poino un Staer klubā Nabaklab

ULVE agency 07.10.2014. 10:01
7. oktobrī mūzikas klubā Nabaklab Rīgā koncertu sniegs trokšņu roka grupas Poino no Lielbritānijas un Staer no Norvēģijas.

Poino ir britu matemātiskā rokgrupa, kura nodibināta 2007. gadā Londonā. Grupas mūzika visbiežāk tiek klasificēta kā trokšņu roks un postpankroks. Viena no tās nozīmīgākajām stila iezīmēm ir ļoti plašs un inovatīvs ģitāras pielietojums, akcentēts ritms un dinamiskums. Savas darbības gados apvienība tikusi asociēta ar tādām leģendārām grupām kā Melvins, Big Black, Sonic Youth un Shellac.
2014. gada vasarā izdots grupas jaunākais studijas ieraksts Bon Ick Voyeur, kura veicināšanas nolūkos mūziķi devušies Eiropas valstu koncertbraucienā ar saviem izdevniecības Horse Arm biedriem Staer.

Staer ir norvēģu avangarda rokgrupa no Stavangeres. Tās mūzika satur gan pankroka un trokšņu roka agrīnajām formām radniecīgu agresivitāti un raupjumu, gan laikmetīgajiem minimālistiem vai krautrokam raksturīgu organizētību.

Poino un Staer koncertvakaru Rīgā papildinās pašmāju jaunās eksperimentālās rokgrupas Nē uzstāšanās.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 5 eiro.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.