ZIŅAS

Trešdien Jelgavā ASV grupa Morne

Melno Cepurīšu Balerija 07.10.2019. 14:30
Trešdien, 9.oktobrī, ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs, Latvijā pirmo reizi spēlēs sludge/crust grupa "Morne" no ASV.

Grupas saknes ir ASV, Bostona, dibināta 2005. gadā. Plašāku uzmanību grupa piesaistījusi sava skanējuma dēļ – sapludinot tumšāku, smagnēju crust, sludge, post, doom mūzikas žanru sajaukumu, grupa radījusi savu unikālo skanējumu, pašiem gan norobežojoties no piederības vienam  konkrētam žanram.

 

Grupas kontā četri albumi – „Untold Wait” (2009) , „Asylum” (2011) , „Shadows” (2013), „To The Night Unknown” (2018) , divi no kuriem smagās mūzikas estētu izdevniecības "Profound Lore Records" paspārnē. 

Popularizējot savu jaunāko albumu "To The Night Unknown" grupa septembrī sāka  Eiropas koncerttūri, kuras ietvaros ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs spēlēs Latvijā, klubā „Melno Cepurīšu Balerija” Jelgavā. 

Eiropas braucienam gatavojoties, grupa sarūpējusi cienītājiem patīkamu pārsteigumu - pārizdevusi savus iepriekšējos albumus vinila plašu formātā, to skaitā arī jaunāko, kura pirmā tirāža tūres sākumā bija pilnībā izpārdota. 

https://morneband.bandcamp.com/album/to-the-night-unknown 

Regulāras koncertēšanas rezultātā, grupa ir ļoti labi zināma ASV, Kanādā un Eiropā, kā lielākos panākumus minot grupas enerģiskos koncertus festivālos „Roadburn” (divreiz) un „HellFest”.

Nereti grupas daiļradi salīdzina ar grupām „Neurosis” , „Isis” , „YOB”. 

Koncerta sākums 20.00

Pasākums: https://www.facebook.com/events/2370681099924145

Biļetes iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop - https://www.ticketshop.lv/site/events/view/3104

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.