ZIŅAS

Trauma Moralis velta dziesmu meksikāņu draugiem

Trauma Crew 06.09.2012. 13:13
Latviešu grind'n'roll grupa Trauma Moralis nesen ierakstījusi kompozīciju "Viva la Mexxico", atceroties pagājušajā gadā lieliski aizvadīto divu nedēļu tūri šajā mežonīgajā valstī.

Aizvadītā gada augustā grupa pavadīja divas nedēļas Meksikā, ceļojot no Kankūnas (tūrisma meka valsts lejas daļā) līdz galvaspilsētai Mehiko, ceļā pavadot vairāk nekā 2000 kilometru un nospēlējot septiņus koncertus septiņās pilsētās. Visspilgtākās atmiņas Trauma Moralis ir par koncertu divstāvīgā pludmales namā, kas atradās aptuveni 20 metrus no okeāna - lai gan bija svētdiena, publika bija kupla un ļoti atsaucīga.

Tūri organizēja Deivs no Rebel Entertainment - meksikāņu pagrīdes koncertaģentūras. "Diemžēl no automašīnas tika izzagta videokamera, tādēļ no videoliecībām palicis vien ar fočuku filmētais, pēdējā tūres konča atblāzmas," informēja grupas pārstāvji.

http://youtu.be/uTz_jVA-pqU

Pateicībā meksikāņu draugiem par šo neaizmirstamo piedzīvojumu, Trauma Moralis augustā ierakstīja jaunu, ugunīgu un mežonīgu dziesmu Viva la Mexxico, ko tagad nodod klausītāju vērtējumam.

Lasi vēl

Komentāri

TM security 06.09.2012. 13:49
Reku arī bandcampā atrodams:
http://traumamoralis.bandcamp.com/
Mārītis 06.09.2012. 19:55
Kryta!
TM ir nelieši 06.09.2012. 20:03
Abi divi pārgāja pāri manai draudzenei. Kuce!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.