ZIŅAS

The Velvet Supernova piedāvā jaunu dziesmu un aicina uz festivāliem

The Velvet Supernova 10.07.2014. 15:45
Pašmāju rokgrupa "The Velvet Supernova" laidusi klajā jaunu singlu ar nosaukumu Vaudeville, kas ir jau piektā atsevišķi publicētā dziesma no šoziem gaidāmā grupas debijas albuma.

Dziesmas autors ir grupas solists Jēkabs Zemzaris, to aranžējuši un producējuši paši grupas dalībnieki. Dziesmas ierakstu un pēcapstrādi veicis Sergejs ‘Amsterdam’ Laļetins, papildus ierakstus veicis Gints Lundbergs. Dziesmas noformējumu veidojis Jānis Vērzemnieks un neatkarīgā mārketinga aģentūra JVeart.

Dziesmu var noklausīties interneta vietnē YouTube, un drīzumā tā būs pieejama arī iTunes, Spotify un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.Jau šosestdien grupa koncertēs Liepājā festivālā LMT Summer Sound, savukārt 20.jūlijā pirmo reizi uzstāsies festivālā Positivus. 15.augustā gaidāma uzstāšanās Ogres estrādē.

“Īsi pirms uzstāšanās vasaras festivālos un reizē turpinot albuma ierakstu, mēs nevēlējāmies ieturēt šim posmam raksturīgo klusumu, tāpēc tagad, ātri mobilizējušies vēl vienas atsevišķas dziesmas ierakstam, varam piedāvāt klausītājiem jaunu ieskatu topošā albuma saturā - dziesmu ar savdabīgu stāstu, vienu no mūsuprāt zīmīgākajām albuma kompozīcijām,” saka grupas dalībnieki.

Pavasarī grupai pievienojās basģitārists Mārtiņš Leja, kurš pazīstams kā grupas Indygo dalībnieks un producentu apvienības Do Studija pārstāvis. “Mārtiņš grupā ienesis pavisam jaunu skanējumu un perspektīvu - kā dziesmu tapšanas procesā un studijas ierakstos, tā dzīvajās uzstāšanās. Mūs vieno kopīga muzikālā valoda un redzējums, tāpēc viņa pievienošanās grupai noteikti ir uzvara un jauns iedvesmas avots.”

Kopš dibināšanas 2010.gadā grupa The Velvet Supernova ir izdevusi piecus radio singlus, tostarp plašu atzinību guvušo Shelter, un sniegusi vairāk kā 50 uzstāšanās Baltijas valstu klubos un festivālos. 2013.gada februārī grupa iesildīja Guns n’Roses ģitārista Slash koncertu Kauņas Žalgira arēnā, bet mēnesi vēlāk - Velsiešus Funeral For A Friend koncertzālē Palladium.

Gaidāmie The Velvet Supernova koncerti:

Sestdien, 12.jūlijā pl.16:00 festivālā LMT Summer Sound uz Cēsu Alus skatuves
Svētdien, 20.jūlijā pl.17:30 festivālā Positivus uz Palladium skatuves
Piektdien, 15.augustā Ogres estrādē

Vairāk par grupu:
www.thevelvetsupernova.com
www.soundcloud.com/thevelvetsupernova
www.youtube.com/user/thevelvetsupernova

Lasi vēl

Komentāri

Malači, puikas!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS