ZIŅAS

“The Velvet Supernova” piedāvā "Shelter" un aicina uz Melno Piektdienu

The Velvet Supernova 30.11.2012. 15:07
Rokgrupa “The Velvet Supernova” laidusi klajā jaunu dziesmu “Shelter”, ceturto singlu no grupas nākamgad gaidāmā debijas albuma, kā arī aicina uz grupas līdz šim vērienīgāko koncertu klubā "Melnā Piektdiena"

Ar šo elektroniski-akustisko dziesmu “The Velvet Supernova” puiši atkāpjas no iepriekšējo singlu roka dinamikas un ļauj nojaust gaidāmā debijas albuma stilistisko daudzpusību. Dzīvajā izpildījumā “Shelter” pirmoreiz varēs dzirdēt “The Velvet Supernova” koncertā 15. decembrī Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena”. Koncertā skanēs arī daudzas citas vēl nedzirdētas dziesmas no topošā debijas albuma, tāpat arī fanu iecienītie singli “The Distance” un “Sunshine”.

Dziesmas "Shelter "autors ir grupas solists Jēkabs Zemzaris, ierakstu veikuši paši grupas mūziķi, savukārt stīgu aranžējumu veidojis komponists Imants Zemzaris, bet skaņas pēcapstrādi - Sergejs ‘Amsterdam’ Laļetins (Gustavo, Sanctimony).

Grupa strādā pie īpaša koncerta noformējuma un sola, ka 15.decembrī gaidāma līdz šim garākā un vērienīgākā “The Velvet Supernova” uzstāšanās. Pasākuma viesi būs grupas “Faitfhul In Misfortune” un “The Solid”.

Kopš dibināšanas 2010. gadā, grupa “The Velvet Supernova” ir laidusi klajā 3 radio singlus un sniegusi vairāk kā 30 koncertus Latvijas un Lietuvas klubos un festivālos. Pirmo grupas lielkoncertu 7.janvārī apmeklēja vairāk kā 300 klausītāju.

Biļetes uz 15.decembra koncertu nopērkamas visās “Biļešu Serviss” kasēs. Pirmās 200 biļetes pieejamas par īpaši draudzīgu cenu - tikai Ls 2. Nopērkamas arī īpašas biļetes par Ls 5, kuru īpašnieki koncerta dienā tiks aicināti satikt “The Velvet Supernova” un pārējo grupu dalībniekus, kā arī saņems dāvanas ar grupu simboliku un citus pārsteigumus.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.