ZIŅAS

The Velvet Supernova iesildīs Slash koncertu

Ance Kolibere 01.02.2013. 13:26
Šodien Sleša menedžments paziņoja savu izvēli divu nedēļu ilgušajā konkursā Latvijas grupām un māksliniekiem par iespēju uzstāties pirms Guns N'Roses bijušā ģitārista Sleša (Slash) koncerta Kauņā, 14.februārī.

Priekšatlasē, kuru veica virkne Latvijas mūzikas profesionāļu, par piemērotākajām atzina 3 grupas – The Velvet Supernova, Relicseed un Rebel Riot -, kuru prezentācijas materiāli tika nosūtīti Sleša menedžmentam. Savukārt menedžments tieši The Velvet Supernova atzina par viņuprāt visatbilstošāko. Koncerta organizatori izsaka pateicību visām 36 grupām un māksliniekiem, kuri pieteicās šim konkursam, un cer uz auglīgu sadarbību kādā no nākamajiem projektiem.

The Velvet Supernova ir 2011.gadā dibināta alternatīvā roka grupa no Rīgas. Lai gan grupa pastāv salīdzinoši neilgu laiku, visi tās dalībnieki guvuši vērā ņemamu skatuves pieredzi iepriekšējo grupu darbībā - Sanctimony, Relicseed, Rebel Riot -, uzstājoties lielākajos Baltijas valstu klubos un festivālos, kā arī Somijā. The Velvet Supernova mūzikas stils raksturojams kā 90.gadu alternatīvā roka un modernās elektroniskās mūzikas sajaukums, kas balstīts klasiskā roka pamatvērtībās. Pateicoties enerģiskajiem koncertiem un interaktivitātei, grupa ātri nostiprinājusi plašu fanu bāzi kā Latvijā, tā Lietuvā.

Kopš dibināšanas 2011.gadā The Velvet Supernova izdevusi 4 radio singlus, no tiem aktuālāko Shelter, kas grupai nodrošinājuši vietu labāko Rīgas un reģionālo radio pamatrotācijā, kā arī sniegusi ap 40 uzstāšanās Latvijā un Lietuvā.

Šogan The Velvet Supernova paredzēts ierakstīt un izdot debijas albumu, kā arī publicēt filmu, kurā būs redzamas vairākas grupas dzīvās uzstāšanās.

Atgādinām, ka Sv.Valentīna dienā Kauņā Slešs uzstāsies kopā ar grupu The Conspirators un vokālistu Mailzu Kenediju (Myles Kennedy), priecējot klausītājus gan ar sava jaunākā albuma Apocalyptic Love, gan iepriekš sarakstītiem, tostarp Guns N'Roses, hitiem.

Kopš 1996.gada, kad šķīrās Guns N'Roses solista Aksela Rouza un pārējo oriģinālā sastāva mūziķu ceļi, Slešs aktīvi ieraksta jaunas kompozīcijas un koncertē gan dažādu grupu sastāvā (Slash's Snakepit, Velvet Revolver), gan atsevišķi.

Kopš 2008.gada Slešs aktīvāk koncentrējies uz solokarjeru. Debijas albums ar nosaukumu Slash iznāk 2010.gadā. Tā ierakstā piedalās Ozijs Osborns, Lemijs (Motorhead), Kidroks, Igijs Pops, Fērgija (Black Eyed Peas) un vēl citas zvaigznes.

Otrs soloalbums, kas nosaukts Apocalyptic Love, iznāca 2012. gada maijā un vienā mirklī uztraucās Billboard aptaujas 4.vietā. Šī albuma atbalsta tūres ietvaros 14.februārī notiks koncerts Kauņā.

Biļetes gan uz koncertu, gan braucienam ar īpašu autobusu pieejamas “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv

Lasi vēl

Komentāri

zvejnieks 02.02.2013. 13:47
Malači, veči! Jāņem par piemēru motivācijai.
dasdsadas 02.02.2013. 21:42
wtf... nopietni...? Sleša menedžments uzmeta Rebeliem un Relicseed un paņēma wannabe 30 seconds to mars..?
Nothingtodohere.jpg
Ganjau ka tāpēc ka valentīndienā koncis
@dasdsadsadsad supernovā ir vairāk Rebel Riot un Relicseed kā Tu spēj iztēloties. tač atver acis, muļķi.
TrueMetal 04.02.2013. 10:15
@metāls: nu gan salīdzināji ! :D Ja Velveta superzēniem ir vairāk metāla kā Relicseed , tad Bon Jovi ir trašmetāls , un mūsu pašu Kredo vai Fēliks K. normāls bleks.......... utt
Es vispār neiebraucu , kādā sakarā te tiek rakstīts par grupu , kas spēlē B.Jovi kaverus , un vai vispār Slash zina , kāda komercmūziciņa viņu iesildīs , arī vēl jautājums ???
lai gan noteikti nav mani iecienītākie mākslinieki, ja tā var izteikties, novēlu izmantot šo fantastisko iespēju un sākt ceļu ārpus šī pīļu dīķa!
Hm Superpuikas varētu mierīgi iesildīt Jāni Eltonu vai Braenu Ādamu ne šamo Slašu
Lai gan arī tas čalis ir drusku pozeris kā mūsējie suportētāji :-D
tāds tādu atradis.
Dāvi
Relicseed Slash'am pārāk labi- Pareizi darīja ka paņēma põzerus. .
Teiktu, ka izvēle ir veikta balstoties uz to, ka Slasha uzstāšanās nebūs baigi heavy. Tapēc likt iesildītājus, kas kačā vairāk par headlainu nebūtu pareizi. Tas var novērst uzmanību no pasākuma lielās kulminācijas. Novēlu Supernovai izbaudīt lielisku konci kopā ar veco papucīti. Un nešaubos, ka Rebel Riot un Relicseed ar drīzumā uzspēlēs kopā ar kādu smagsvaru.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.