ZIŅAS

The Prodigy Rīgā iesildīs rave'n'roll grupa Gomad!&Monster

The Prodigy 14.04.2016. 13:09
16. aprīlī "The Prodigy" koncertā publiku iesildīs elektropankroka apvienība "Gomad!&Monster" no Spānijas.

Gomad!&Monster savā skanējumā apvieno elektronisko deju mūziku un pankroku, paši tam dodot nosaukumu "rave&roll". Grupa Rīgā uzstāsies ar jauno koncertprogrammu "The Day is my Enemy" un viņiem uz skatuves pievienosies arī viesmākslinieks Mets Rouzs (Matt Rose), kurš karjeras laikā sadarbojies ar tādiem mūziķiem kā "Dirtyphonics", "Excession" un "Monuments".
Grupa The Prodigy ir pazīstama kā deviņdesmito gadu viena no spilgtākajām hiperenerģiskākajām, dumpinieciskākajām un trakākajām mūzikas grupām, kas savu jaudu nav zaudējusi arī pēc 20 gadu pastāvēšanas, laižot klajā savu jaunāko albumu “The Day Is My Enemy” šī gada martā. Tagad grupa ir devusies koncerttūrē, bet jau 16. aprīlī ar spilgtu un skaļu koncertu elektropanki būs sagaidāmi Rīgā, Skonto hallē.Iepriekš The Prodigy Latvijā ir uzstājušies 2009. gadā rudenī Rīgā, savācot vairāk nekā 7000 apmeklētāju Olimpiskajā Skonto hallē. Pirms tam grupa Rīgā viesojās 2006. gada pavasarī.

Biļetes "Biļešu Servisa" kasēs un internetā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.