ZIŅAS

The Factor aicina uz jaunā albuma prezentācijas koncertu

The Factor 07.06.2016. 10:45
10. jūnijā klubā "One One" rokgrupa "The Factor" prezentēs savu jaunāko studijas albumu "Power Play".

Albuma "Power Play" prezentācijas koncerts notiks 10. jūnijā metālmūzikai neierastā klubā “One One” (Šarlotes iela 18a, Rīga – pretī Labietim pie Piena). Publiku iesildīs brāļi no Latgales “Green Novice” un ballīšu neprāts “Bloody Heels”. Durvis no 20:00. Afterparty no 24:00 “Darbnīcā” ar DJ Grautiņš.

Grupa albuma “Power Play” vairāk kā četrus gadus loloto materiālu raksturo kā agresīvu un spēcīgu. Albuma materiāls, kas sācis tapt jau debijas albuma “Ļauj man dzert!” koncertu maratona laikā, ir ļoti precīzs grupas dalībnieku sajūtu atspoguļojums mūzikā. Ātri un tieši ar draugiem un spēku pret sāpēm un netaisnību.

Albuma priekšvēstnešus jeb singlus “Manimal” un “Wrench” papildinājušas dziesmas: “Pointless Arrogance”, “Sins”, “Jack On Pills”, “Shevil”, “Stone Cold Friend”, “Midnight Caller”, “Fair Game” un “Equilibrium”.“Power Play” taustāmā versijā būs pieejams CD formātā ar īpašu noformējumu, iekļaujot dziesmu tekstus un plakātu.

Grupa šogad uzstāsies festivalā KLANG! un oktobrī dosies tūrē uz Šveici un Vāciju.

Albums ierakstīts "KS Records" studijā, Mārupē īpašā grupas studijas skaņu inženiera Kārļa Šteinmaņa uzraudzībā.

Ieeja koncertā bez maksas. Saite uz pasākumu Facebook.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.