ZIŅAS

ATCELTS! TESA prezentēs albumu C O N T R O L

TESA 10.02.2020. 14:56
28. martā bijušajā Latvijas TV studijā, Āgenskalnā, savu jaunāko albumu prezentēs postmetāla grupa "TESA".

TESA - pašmāju mūzikas trio, kas darbojas post metal/progressive mūzikas žanrā. Viņu kontā ieraksti "Tagad" (ep, 2006) , "Nekad" (ep, 2007), "HeartBeatsFromTheSky" (2008) , "IV" (2012) , "G H O S T" (2015) . Neskaitāmi koncertbraucieni un pārpildītas zāles. Grupas jaunākais albums "C O N T R O L" tiks izdots 30. martā izdevniecības "My Proud Mountain" paspārnē.

Koncertu ievadīs čelliste Sarma Gabrēna, kas čella spēles skanējumu apvieno ar mūsdienu tehnoloģiju iespējām, kas rezultējas lieliskā noskaņu mūzikas kopumā.

Koncerts notiks bijušajā Latvijas TV studija (Āgenskalns, Nometņu iela 62). No 1954.gada līdz 1988.gadam namā atradās Latvijas televīzijas studija. Orientieris - TV Tornis, tā augstums 110 metri.

Koncerta sākums 20:00, ieeja apmeklētajiem no 19:00

Ieeja: Bezmaksas / Ziedojumi

Pasākuma laikā fotogrāfē un filmē, pretenziju gadījumā vērsties pie rīkotāja.

 

Lasi vēl

Komentāri

Karoč Zelta Miķa uzvarētāji šogad ir skaidri. Pārējās grupas droši varat neizdot neko. :D
Krāsainās zebras 11.02.2020. 18:54
A tesa dabūs debiju vai folkmūzikas?
>Hmm prezentētā dziesma laba, dūmīga. Kādēļ gan ne uzvarētāji :) Saturns Husk vēl varētu kaut ko sacerēt. Viņu instagram kontā nesen bij ziņas, ka kaut ko raksta pie Lomika. Frailty vasarā it kā kaut ko rakstīja, bet šobrīd šķiet, ka nekas nenotiek - apdirsušies vai gatavo pāsteigumu. Katalepsija jau izdeva normālu LP.
Kamoon. Mēs visi zinām ka Tesa varētu izlaist kvai country albi, viņi šāvaitā dabūtu miķi. :D
>Hmm, labo, ja kļūdos, bet šķiet, ka Tesa nekad vēl nav pieteikusies uz ZM. Tas joprojām jādara pašām grupām vai vismaz menedžmentam.
>Kristaps Hmm neveiksmīgi mēģina papriecāties. Viņš pats kaut kad bij sacerējis dziesmu, kura nevienam nepatika. A Tesas dziesma visiem patika. Tā notiek. Toties komentāri pievērš uzmanību un atkal ir labi.
Tesas aizstāvji sarosās.
Zelta miķis nav kaut kāds all inclusive pasākums. Tur jāiesniedz savs pieteikums.
Ar to es gribēju teikt, ka šaubos, ka kādreiz redzēsim TESU ZM nominācijās.
Edvīns Straume 13.02.2020. 11:08
Kas jūs esat undergrounds vai kas? Kāds sakars Tesai un Saturns Husk ar ZM? Kāpēc to vispār vajadzētu apspriest šeit un kāpēc Tesai tur vajadzētu būt? Tāpēc ka tur ir alternatīvās mūzikas nominācija? Jūs te vēl parunājat kāpēc Tesa nav Eirovīzijā. ZM vispār ir dīvains pasākums kur tu pats nominē sevi gada labākajiem mūzikas ierakstiem, nevis tevi izvērtē, izvētī un izvēlas no kopējā piedāvātā klāsta kaut kāda žūrija. Pats izdod mūziku, pats sevi nominē, pats iemaksā dalības naudu - absurds kaut kāds.
> Edvīns. Tak nepieleca par zm, nemaz nezinu, kas tas ir, tādēļ nesapratu, ka hmm ākstās. Tesa rullē ar jau laikam ceturto pilnmetrāžas albumu. LV undergrounds ir gandrīz miris, šai lapā undergrounda nav. Underground bija, tagad visi pelna naudu.
Edvīns Straume 13.02.2020. 18:25
Kristaps - Daudzas LV mūzikas grupas neko nepelna, tikai vēl iegulda personīgos līdzekļus un muzicē no darba brīvajā laikā. Visi jau nav Instrumenti, Prāta Vētra, Pauls ar Raču lai Latvijā ar mūziku varētu pelnīt naudu un no tā vien dzīvot muzicējot.
Edvīns Straume 13.02.2020. 19:49
Un par to ka undergrounds Latvijā ir miris - piekrītu bet to cilvēku slānis kam tāda mūzika ir interesanta ir ļoti niecīgs. Mūsu tak vispār ir ļoti maz. Latvija izmirst vai cilvēki aizbrauc projām no Latvijas. Uz kāda pamata tad subkultūras var pastāvēt ja ne no cilvēkiem? Neviens jau Latvijā arī neveic cilvēku izglītošanas procesu mūzikas pasaulē. Cilvēkus baro ar pirmajiem sūdiem un populāriem brendiem kas gadās pa rokai.
Idioti, andergraunds nav miris, jūs prost debīl
Mūziku klausās ar muti ciet!
Nu... Šajā gadījumā vaļā, bet tad sūdu vismaz nerunā!
Edvīns prosta debīls.
Edvīns Straume 14.02.2020. 15:13
Pēdējie komenti tikai pierāda ka slēpjoties zem segvārdiem cilvēki internetā raksta pēdējo sūdu par ko reālā norautos pa seju. Cilvēks uzraksta vārdu "debils" un pats sev liekas ļoti gudrs esam. Un tas ir viņa vienīgais arguments. Tas tikai pierāda ka šo vietu apmeklē šaurpierīšu publika. Bet tas jau ir visur internetā. Cilvēki domā ka ir anonīmi un parāda sevi ne no tās labākās puses. Un vēl paši par sevi priecājas ka rīkojas pretīgi.
>Edvīns. Tādēļ var tos ignorēt. Lai sarunājas ar sevi.
Ervīn, iedzer medikamentus un chill
Edvīns Straume 14.02.2020. 15:50
Cilvēki ir piedirsuši visu planētu, cilvēki apdirš viens otru, cilvēki paši dirš sūdus un tad viņi nomirst - paliek par sūdiem iekš zemes. Viss.
Draugi, lūdzu, neizmantojam citu komentētāju vārdus. Spēlēsimies draudzīgi.
Komentāru sadaļa slēgta.