ZIŅAS

Tesa ieskandinās jauno koncertvietu Cēsīs – Lauķeni

Alternative.lv 16.09.2016. 14:08
8. oktobrī jaunā underground koncertu norises vietā notiks Cēsu hardcore skatuves organizēts pasākums "Naktsmaiņa Lauķenē", kurā uzstāsies grupas "Tesa", "Nekad", "Līdz pēdējam" un "Mindesign".

Par “Lauķeni” dēvētajā vietā mēģinājumu telpas ir radušas vairākas vietējās grupas, kuru skaitā arī vieni no koncerta rīkošanas vaininiekiem – “Spit It Out”. Teritorija atrodas Tirgoņu ielā 1, savukārt koncerta norises laiks ir paredzēts no pulksten 17:00 līdz 23:00.

“Mums galvenais ir sarīkot koncertu ar foršu atmosfēru. Tā, lai ir prieks grupām un klausītājiem. Ceram uz atsaucību – gribētos, lai šādi pasākumi kļūtu par biežāku notikumu un “Lauķene” kļūtu par tikšanās vietu Latvijas alternatīvās mūzikas skatuves domubiedriem,” portālam “Alternative.lv” pastāstīja viens no koncerta rīkotājiem Didzis Kozlovskis.

Atgādinām, ka koncertā savu dalību ir apstiprinājušas tādas grupas kā “Tesa”, “Nekad”, “Līdz pēdējam” un “Mindesign”. Ieejas maksa: 2€ (ziedojums). Koncertam iespējams pieteikties tā "Facebook" lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Izdoshanos!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.