ZIŅAS

Sub Scriptum izdod albumu 21. gs. mode

Sub Scriptum 27.04.2020. 09:55
Madonas grupa "Sub Scriptum" izdod debijas albumu "21.gs. mode" un karantīnas laika singlu un video dziesmai "Kā mīlasstāstā".

"Albumā "21.gs. mode" mēs atspoguļojam mūsdienu cilvēka moderno un nevienmēr līdz galam saprasto domāšanas stilu. 21. gadsimts vienīgais laikmets, kad mums reizē ir atļauts viss un tajā pašā laikā nekas. Šis laiks ir virtuāls, fiziskas  un ilglaicīgas lietas vairs nav modē, attiecības ir trauslas, politika, drēbes, lietas un domāšana - īstermiņa. Ironiski, ka arī albumu izdodam tikai virtuāli", tā par albumu izsakās grupas solists Kristers Rudzītis - "Vēl man liekas interesanti, ka, salīdzinot ar citiem laikmetiem, 21. gadsimtam nav savas modes, proti, sava nospieduma un vēstures, ko tas varētu atstāt nākamajām paaudzēm - tāpēc katra dziesma albumā ir kā maza modīte, kuru mēs varam novērot sabiedrībā, sākot ar zaļi un atbildīgi domājošajiem, līdz tiem, kuriem par visu ir galīgi pajāt !" 

Vienlaicīgi tiek izdots karantīnas laika singls "Kā mīlasstāstā" un karaoke videoklips no jaunā albuma "21.gs. mode". Videoklips ir veidots karantīnas laikā no klausītāju un grupas dalībnieku iefilmētām versijām katram par savu mīlasstāstu laikā, kad mūsu brīvība ir ierobežota. Video veidoja grupas ģitārists Alvis Kozuls. 

Straumēšanas servisos (Spotify, iTunes, Deezer, Tidal) albums būs pieejams vēlāk.

Albuma mūzikas un teksta autori – Sub Scriptum un Kristers Rudzītis, izņemot "Muļķe sirds" - Raimonds Pauls un Leons Briedis, albuma producenti – Aleksandrs Burijs (Oleksandr Buryi, Ukraina, strādājis ar grupām "Смысловые галлюцинации", "Чичерина", "Мураками") un Arnis Račinskis, mikss – Arnis Račinskis, māsters - Lomiks. Ieraksts veikts Wolk Recording ierakstu studijā. Albuma vizuālā noformējuma autore - Ingūna Stroža. Izdevējs -  Pajāt Records. Ieraksts ir veikts ar Madonas domes un "Zaļā josta" finansiālu atbalstu. Tāpat pateicamies par atbalstu albuma tapšanā A&T TRADE, KS Gaiziņš, Baltic Block, kā arī Jānim Vilgertam, Agrim Lungevičam, Ivaram Miķelsonam un Daigai Iraidai personīgi. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.