ZIŅAS

Stratovarius un Gloryhammer klubā Melnā Piektdiena

Melnā Piektdiena 16.09.2015. 10:45
6. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies leģendārā somu Power Metal grupa "Stratovarius".

Smagā roka mācekļi Stratovarius vēl 90. gados riskēja, kad izmainīja savas mūzikas koncepciju. Timo Tolkki pievienojoties kļuva par grupas solo ģitāristu, galveno dziesmu autoru un ideoloģisko līderi. Tolkki skanējumam pievienojis ne tikai rok-mūzikas smagumu, bet arī neoklasicisma elementus. Kopā ar grupas neapšaubāmo potenciālu, izmaiņas deva fantastiskus rezultātus. Neskatoties uz to, ka Timi Tolkki atstājis kolektīvu, Stratovarius ir viena no pasaules melodiskā metāla skatuves iespaidīgākām un veiksmīgākām grupām. Stratovarius kļuva par vieniem no pirmajiem power mūzikas izpildītajiem un nozīmīgi ietekmēja šo žanru.

Vispasaules tūre albuma "Eternal", kas izdots 11. septembrī, sāksies 5. oktobrī Tallinā. Kopā Stratovarius sniegs 31 koncertu: Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Austrijā, Ungārijā, Itālijā, Spānijā, Šveicē, Francijā, Lielbritānijā, Beļģijā, Niderlandos un Čehijā. Par speciāliem viesiem tika uzaicināti grupas Gloryhammer un Divine Ascension.

Tieši Rīgā Stratovarius uzstāsies kopā ar episkā power metal pārstāvjiem Gloryhammer. Gloryhammer 2010. gadā izveidoja Skotijas grupas Alestorm līderis Kristofers Bovs (Christopher Bowes). Projektā bija iesaistīta tādi muziķi kā Tomas Vinklers (Emerald), Pauls Templings (Annwn, Sorcerer's Spell, ex-Blackout), Džeims Kartvraits (Bumilingus, Hoarstone) un Bens Turks (Sorcerer's Spell).
Grupa piedāvā savu skatu uz Skotijas vēsturi, ar burvestību, maģiju, lidojošiem pūķiem un maģiskiem ieročiem.


Koncerta sākums plks.20.00, klubs ir vaļa no plks.19.00.
Biļetes var iegadāties no 3. augusta iepriekšpārdošanā vietnē www.ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.