ZIŅAS

Starptautiskais rokmūzikas vakars klubā Nabaklab

Nabaklab 28.09.2015. 14:39
Sestdien, 3. oktobrī, klubā „Nabaklab” notiks daudzšķautņains rokmūzikas vakars ar somu „Four Bar System”, lietuviešu „No Real Pioneers” un pašmāju grupas „Omertà” piedalīšanos.

Uz „Nabaklab” skatuves 3. oktobra vakarā kāps trīs dažādas rokmūzikas grupas no trīs dažādām valstīm.

Klasiskas rokmūzikas vērtības pārstāvošie „Four Bar System” no Somijas savā mūzikā apvieno gan tipisku un daudziem labi pazīstamu skanējumu, gan eksperimentē ar modernāku, indie un poprock stiliem raksturīgu noskaņu, tādējādi saglabājot nepieradināto roka enerģiju, taču nebaidoties izkāpt no minētā žanra rāmjiem.

Lietuviešu grupa „No Real Pioneers” Latvijā viesojusies vairākkārt, taču klubā „Nabaklab” tā uzstāsies pirmoreiz. Apvienības spēlēto mūziku varētu raksturot kā kaut ko starp post-hardcore un salīdzinoši krietni maigāku, bet trokšņainu post-punk.

Latviju koncertā pārstāvēs smagās mūzikas grupa „Omertà”, bet pirms un pēc koncerta par atbilstošu noskaņojumu rūpēsies DJ Grautinsh.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00, bet pirmā grupa uz skatuves kāps ap plkst. 22:00. Ieejas maksa - 3 eiro

Lasi vēl

Komentāri

Interesants salikums. Kuri spēlēs pirmie?
Un cik ir ieejas maksa? laikam jāaiziet.
reinis@alternative.lv 28.09.2015. 17:10
Ieejas maksa - 3 eiro. (raksts papildināts)
Grupu secība gan šobrīd nav zināma.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.