ZIŅAS

Starp "Fono Cēsis" otrās dienas māksliniekiem arī "Pērkons" un "Aurora"

FonoCēsis 05.06.2015. 11:44
Viens no lielākajiem vasaras bezmaksas koncertiem ‘Fono Cēsis’, kas Cēsu svinību laikā norisināsies pilsētas parkā 24. un 25. jūlijā, izziņojis pasākuma otrās dienas māksliniekus. 

Jau esošajām grupām ir pievienojušies tādi mūziķu kolektīvi kā “Pērkons”, “Aurora”, Roberts Gobziņš un “Resnie putni”, “Oranžās brīvdienas”, “Dzelzs vilka” Jauno Jāņu Orķestris, “All Day Long”, “Doni Tondo” un “Četri”. 

Par “Fono Cēsis” noslēdzošo daļu arī šogad rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš. 

Atgādinām, ka pasākuma pirmajā dienā uz skatuves kāps “Skyforger”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Laime pilnīga”, “Elephants from Neptune” (Igaunija), “Momend”, kā arī dīdžejs Egons Reiters. 

Tuvākajā laikā “Fono Cēsis” organizatori sola publicēt arī “Fonokluba” DJ skatuves programmu.

Jau ziņots, ka, aizvadot veiksmīgu debiju pērnā gada vasarā, “Fono Cēsis” šogad, sadarbībā ar Cēsu pilsētu, norisināsies otro gadu. Pasākuma pārstāvis Lauris Sildniks norādījis uz cerībām, ka “Fono Cēsis” varētu kļūt par patstāvīgu tradīciju, aizpildot to “robu”, ko 2012. gadā atstāja lēmums pārtraukt organizēt festivālu “Fonofest”. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.