ZIŅAS

Šovasar atgriezīsies festivāls Metalshow.lv

Metalshow.lv 15.03.2017. 22:14
16. un 17. jūnijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi pēc septiņus gadus ilgušas pauzes norisināsies agrāk visā Baltijā slavenais smagās mūzikas festivāls "Metalshow.lv".

Atklājot 2017. gada vasaras festivālu sezonu, Metalshow.lv tradicionāli saglabās savu žanrisko eklektiku, skatuvi atvēlot visdažādāko smagās mūzikas stilu pārstāvjiem. Labākās pašmāju metālmūzikas apvienības, kā arī vērā ņemami viesi no ārvalstīm – tāds šovasar atgriezīsies festivāls Metalshow.lv.

"Arkona" - pirmo festivāla izsludināto mākslinieku vidū ir folk/ black / pagan metāla grupa no Krievijas – ARKONA, kas šogad svin savu piecpadsmito jubileju un festivālā uzstāsies ar īpaši sagatavotu šovu. Arkona specifiskais skanējums ilgi paliek prātā tiem, kas kaut reizi redzējuši viņu uzstāšanos. Tas ne tikai tādēļ, ka Arkona savā muzikālajā materiālā spēj lieliski iedvesmoties no slāvu mitoloģijas - arī tāpēc, ka vokāliste Marija"Masha Scream" Arkhipova ir viena no retajām dziedātājām, kuras vokālais izpildījums lielākoties ir deathgrowl stilā.

"Stoned Jesus" - krietni tumšākas noskaņas festivāla programmā ienesīs ukraiņu stoner/ doom/ psychodelic meistari STONED JESUS, kas Latvijas klubos manīti jau vairākas reizes, taču pirmo reizi pie mums uzstāsies uz brīvdabas skatuves.

"Soundarcade" - starp pirmajām pašmāju grupām, kas bagātinās festivāla Metalshow.lv programmu, noteikti jāmin šo latviešu postmetāla apvienību, kas festivālā uzstāsies pēc divus gadus ilgušas klusēšanas, kā arī death’n’roll stila pamatlicējus "Sanctimony", kas pamatoti uzskatāma par vienu no spēcīgākajām latviešu smagās mūzikas koncertgrupām, un melodiskā death/black metāla adeptus "Preternatural", kas festivālā uzstāsies atjaunotā sastāvā.

Festivāls Metalshow.lv pirmo reizi notika 2005. gadā, un gluži neticamā ātrumā izauga par vienu no alternatīvās mūzikas vadošajiem festivāliem Baltijā – līdz 2010.gada vasarai starp tā galvenajiem māksliniekiem pabija tādas smagās skatuves zvaigznes kā Cradle Of Filth, Exploited, Napalm Death, Pain, Caliban un daudzi citi.

Pirmo biļešu cena – 18 EUR, tuvojoties festivālam un papildinoties mākslinieku sarakstam, cena augs. Biļetes no 16. marta var iegādāties vietnē ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Karognesējs 15.03.2017. 22:36
Izskatās, ka kāds ļoti ātri un veiksmīgi pacēlis Klang nomesto un sabradāto festivāla karogu! Lai izdodas!
Peteņplēsējs 15.03.2017. 22:42
Valsts naudu tērēt tev nav festiņu no nulles uzcelt
metalshow.lv ir sena, smagi laba tradīcija. Savulaik bija spēcīgs fests. Žēļ, ka gadiem nevarēja saņemties atjaunoties.
veiksmi sākt no jauna! Lai vecajai komandai izdodas :)
to Peteņplēsējam 16.03.2017. 09:14
hm... Vai tad Klangam nebija pašvaldības atbalsta? cik minos no medijos redzēta, bija. parasti jau pašvaldības ar kādu mazumiņu stutē pasākumus, lai tik kaut kas notiek
Labāk turam īķšķus, lai ir foršs un smags pasākums ;)
Bildes no Stoned Jesus iekš Nabaklab 29.01.2017 => http://bit.ly/StonedJesus
Netika pat apsvērta iespēja festivālu rīkot Blomē?
Tika, protams, bet Blome nav vairs tā, kas bija toreiz.
Pacieties, jel, šo gadu, nākamgad jau būs citā vietā, bet ne Blomē, ne Ķekavā.
Kāds var izskaidro, kādēļ festu vajag rīkot kaut kādā dirsā Blomē(no offence), ja to var rīkot tuvu Rīgai, kas ir tuvāk vairumam cilvēku, kas vispār dosies uz to pasākumu?
Klanģu kalnā plohaja aura. Nākamgad tur jau būs citi vietā.
Alnis Briedis 16.03.2017. 20:54
Izskatās ka būs jādodas uz Ķekavu pa taisno no Anīkščiem.
Lauri Reiniku pieķers festivālā tirgojot dzelzs tabletes...
Lauri Reiniku pieķers tirgojot pakaļu
Aļņi Briedi - Anīkšči būs jūlijā
Latīnklīniskais redzējums 19.03.2017. 11:06
Kad kristieši sāks lasīt grāmatas, tad arī Metalshow iegūs pilnvērtīgu nokrāsu. Pagaidām sātans vēl nav noķerts.
Ron't'Star ja būs, tad tik pirkšu biļeti. Alternatīvai jābūt!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.