ZIŅAS

Šovakar vinila sarunu vakars Fonokluba tiešraidē ar Rudaku un Mežaku

30.05.2020. 15:44
Sestdien, 2020. gada 30. maijā plānota kārtējā interneta tiešraide no Cēsu Fonokluba. Sākums 21:00. Pasākumu vadīs mūzikas kritiķis, rakstnieks un žurnālists Uldis Rudaks un mūzikas pētnieks Raimonds Mežaks.

U. Rudaks interesentiem piedāvās ieskatu savā mazo skaņuplašu daudzveidībā. Tiks atskaņota gan ārzemju, gan Latvijas mākslinieku radīta, dažādu stilu mūzika. Savukārt cēsnieks Raimonds Mežaks piedāvās ieskatu Latvijas mūziķu izdotajās mazajās skaņuplatēs, kas izdotas no 1995. gada līdz 2019. gadam.

Lai arī mazās plates visvairāk tika izdotas padomju laikā, izrādās, ka arī mūsdienās, lai arī nelielā apjomā, tās dažādos mūzikas stilos, tiek izdotas.

Tiešraides laikā interesentiem būs iespēja pasākuma vadītājiem uzdot sev interesējošos jautājumus un ievietot savus komentārus.

To bez maksas būs iespējams skatīties Fonokluba Twitch kontā.

Lasi vēl

Komentāri

Iesaku paklausīties pirmo Mežaka uznācienu ar mazajām platītēm. Parējais nav baudāms. Sajūta, ka Rudaks spēlēja sadāvinātās plates, jo tādas pirkt būtu kauns.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.