ZIŅAS

Šovakar tiks pasniegti Zelta Mikrofoni

Zelta Mikrofons 18.02.2020. 09:19
18. februārī ar aktuālu Latvijas mūziķu piedalīšanos un pirmatskaņojumiem jau 24. reizi tiks aizvadīta Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" svinīgā ceremonija.

Vēl nedzirdētās kombinācijās ceremonijā izskanēs vairāki priekšnesumi. Repere Viņa kopā ar debitantu Prusax apvienosies kopīgā priekšnesumā dziesmā "Pālī dzēs". Jaunā dziedātāja Patrisha kopā ar reperiem Su$hi Takeøut un Rolandu če izpildīs hitus "Es varu būt tā" un "Patrisha bija šeit".
Intars Busulis kopā ar "GG Choir" pirmatskaņos dziesmu "Dejo vientulību". Ceremonijā ar priekšnesumiem uzstāsies arī "Carnival Youth", "Astro'n'out", "Triānas parks", Dons, Aminata kopīgā priekšnesumā ar "Tautumeitām", "Auļi" kopā ar īpašo viesi, jodelētāju Albinu Paulu no Austrijas un TDA "Vektors" un daudzi citi.

Par pasākuma atmosfēru rūpēsies ceremonijmeistari Mārtiņš Daugulis un Kaspars Breidaks, kuri kopīgi ceremoniju vadīs jau otro gadu. Savukārt, unikālu muzikālo noformējumu pirmo reizi visa vakara garumā veidos DJ Monsta.

Šogad izteikti līderi balvas pretendentu vidū ir grupa "Instrumenti" ar astoņām nominācijām kategorijās – "Popmūzikas albums", "Koncertieraksts, video", kā arī pa divām nominācijām kategorijās "Dziesma", "Radio hits" un "Origo Zelta dziesma". Uz četrām balvām pretendē grupa "Astro'n'out" un Maestro Raimonds Pauls. Savukārt Dons, Patrisha, "Singapūras satīns" un "Prāta vētra" ir izvirzīti katrs trīs "Zelta mikrofona" balvām.

Roka un metāla kategorijā izvirzīti:

Atoms – Laime Pilnīga
Nelaiks – Pienvedēja Piedzīvojumi
Gute Nacht In The Middle Of The Sea – Sonntags Legion
Is It Good Enough? – The Bad Tones
The Result of Everything – Indygo

Ceremoniju televīzijas ekrānos pilnā garumā varēs skatīties pulksten 19.00 kanālā LNT un portālā "3play.lv", kā arī otro daļu pulksten 21.40 kanālā TV3.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.