ZIŅAS

Tiks pasniegtas Alternative.lv mūzikas balvas!

Alternative.lv 24.03.2017. 09:33
Šovakar jau piekto reizi pēc kārtas ar grupu "Židrūns", "The Factor" un "OGHRE" piedalīšanos klubā "Nabaklab" notiks "Alternative.lv. mūzikas balvu" pasniegšanas ceremonija.

Vairāku nedēļu garumā apkopojot nominācijas un veicot publisku balsojumu, ir izvirzīti pieci nominanti katrā no piecām kategorijā. "Gada albums", "Labākā jaunā grupa" un "Gada video" uzvarētāju nosaka īpaši izveidota žūrijas komisija, kuras sastāvā ir mūzikas pazinēji un nozares profesionāļi, savukārt kategorijās "Zelta Bumbieris" un "Gada uzstāšanās" uzvarētāju nosaka tikai tautas balsojums. Tiks pasniegta arī "Alternative.lv Specbalva", kas tiek piešķirta cilvēkam vai organizācijai, kas izceļas ar īpašiem nopelniem alternatīvās skatuves attīstības veicināšanā. Ar visiem nominantiem iespējas iepazīties šeit!

Apbalvošanas ceremonijas koncertā klubā "Nabaklab" uzstāsies apvienības, kas 2016. gadu pavadījušas izdodot jaunas dziesmas un albumus, kā arī aktīvi koncertējot. Rokgrupa "The Factor" pagājušogad laida klajā albumu "Power Play", kura izdošanu atzīmēja ar koncertu klubā "One One", bet vēlāk devās Eiropas tūrē. Trešo studijas albumu "Židrūns un tas, ko nevar nest" izdeva pieredzējusī un Latvijas alternatīvajā skatuvē labi zināmā grupa "Židrūns", bet salīdzinoši jaunie Oghre spilgti debitēja ar singliem "Nulle" un "Pēdējais cēliens" un šobrīd strādā pie jauna albuma. Vakaru noslēgs viesi no Lietuvas - alternatīvā roka apvienība ba., bet vakara vadītajā lomā iejutīsies radio personība Eduards Beķeris

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas vietnē ticketshop.lv.
 Ieejas maksa - 5 eiro. Biļetes būs pieejamas arī klubā pie ieejas.

Pasākumam piesakies ŠEIT. Koncerta sākums plkst. 21:00.

Portāls “Alternative.lv” darbību uzsāka 2000. gadā, kad, pieaugot Latvijas neatkarīgās mūzikas kustībai, tas kļuva par informatīvu platformu hardcore/punk/ska scēnai. Pēc slēgšanas 2007. gadā, tas ar jaunu sparu atkal atsāka savu darbību 2012. gadā par vienu no ikgadējām tradīcijām uzturot gada balvas pasniegšanu, kas šogad notiks jau piekto reizi.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.