ZIŅAS

Šovakar tiks pasniegtas Alternative.lv Gada balvas

Alternative.lv 12.02.2016. 10:30
Ceturto gadu pēc kārtas svinīgā ceremonijā klubā "Pūce, Klubs naktī" tiks apbalvotas aktīvākās pašmāju alternatīvās mūzikas grupas.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija ar veikalu tīkla "Spirits & Wine" atbalstu notiks Vecrīgas klubā "Pūce, Klubs Naktī", agrākajās "Pulkvedim Neviens Neraksta" telpās. Šogad īpašs uzsvars tiks likts uz balvu pasniegšanas svinīgo daļu un ar īpašiem akustiskajiem priekšnesumiem uzstāsies grupas "S.I.L.S.", "Laika Suns", "Laime Pilnīga", kā arī jaunā apvienība "Ādažu Shipsi" un Latvijas ska-punk pionieri "All Day Long". Par mūziku visa vakara garumā gādās DJ AI-VA.

Trīs nedēļu nedēļu ilgušajā tautas balsojumā no vairāk kā deviņdesmit pieteiktajām grupām ir izvirzīti finālisti piecās Alternative.lv Gada balvas kategorijās. Žūrijas savu vērtējumu izteica nominācijās "Gada albums", "Labākā jaunā grupa", "Gada video", savukārt kategorijās "Zelta Bumbieris" un "Gada labākā uzstāšanās" uzvarētāju nosaka tikai klausītāju balsojums. Portāla pārstāvji pasniegs arī "Alternative.lv special" balvu par īpašu ieguldījumu Latvijas alternatīvās skatuves attīstībā. Ar visiem nominantiem vari iepazīties šeit!

Žūriju veido mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, klubu "Nabaklab" un "Fontaine Palace" menedžeris Edgars Āboliņš, kroga "Aptieka" īpašnieks Kristaps Krēsliņš, kluba "Melnā Piektdiena" pārstāvis Deniss Denisenko, kluba "Depo" īpašnieks Guntis Vanags, mūzikas veikala "Randoms" vadītājs Jānis Jansons, kā arī portāla alternative.lv pārstāvji.

Ieejas maksa ceremonijā: 7€, savukārt, ja esi piedalījies balsojumā: 5€. Sākums plkst: 21:00!

Lai palīdzētu padarīt šo vakaru īpašu, aicinām apvilkt kādu solīdu apģērba gabalu - godināsim grupas svinīgā atmosfērā!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.