ZIŅAS

Šovakar Rīgā - simfoniskā metāla apvienība Therion

Melnā Piektdiena 21.03.2018. 14:07
21.martā klubā "Melnā piektdiena" pēc septiņiem gadiem uzstāsies zviedru simfoniskā metāla leģenda grupa "Therion".

Grupa dibināta 1987. gadā un tās līderis un ģitārists Kristofers Johansons , kurš ir vienīgais dalībnieks no sākotnējā grupas sastāva, kurš grupā darbojas joprojām. Grupa nosaukums radies no ektrēmās metāla grupas Celtic Frost albūma nosaukuma “To Mega Therion”.
Savas muzikālās darbības sākumā "Therion" spēlēja death metal pievienojot orķestra elementus, uzstājoties kopā ar koriem, klasiskās mūzikas mūziķiem un koncertos pat ar orķestri. Šobrīd "Therion" tiek uzskatīti par simfoniskā metāla žanra pionierim, kuri radīja lielisku metāla un klasiskās mūzikas savienojumu. Dziesmu tekstu tēmas ir par mitoloģiju, okultismu, maģiju, senajām tradīcijām un to pierakstiem.
Kopumā grupas diskogrāfija sastāv no 3 demo un 16 studijas albumiem. Jaunais, trīs stundu garais albums "Beloved Antichrist" iznāca 2018.gadā februārī zem leibla “Nuclear Blast”.

Koncerta sākums plkst. 20.00. Biļetes iepriekšpardošanā internetā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.