ZIŅAS

Rīgā koncertēs Jucifer!

ULVE Agency 20.06.2016. 11:30
20. jūnijā klubā "Nabaklab" koncertēs ASV sladžmetāla duets "Jucifer". Kā īpašie koncerta viesi uzstāsies Latvijas ģitārmūzikas grupa "TESA".

Jucifer ir amerikāņu rokgrupa, kuru 1993. gada Atēnās, Džordžijas štatā dibināja radošie partneri un dzīvesbiedri - ģitāriste un vokāliste Ambera Valentaina (Gazelle Amber Valentine) un bundzinieks Edgars Livengūds (Edgar Livengood). Tā ir viena no pirmajām smagās mūzikas grupām, kura attīstījusi „spēka dueta” jeb divu dalībnieku sastāva novatorisko pieeju. Laika gaitā Jucifer mūzikā sadzīvojuši elementi no sladžmetāla, dūmmetāla, melnmetāla, trokšņu mūzikas un dažādiem smagās mūzikas virzieniem, ar katru nākamo daiļrades periodu apliecinot šādu starp-žanru mūzikas pilnasinīgumu. Klausītājiem grupas koncerti ir zināmi ar savu rituālismu, smagnējumu un skaļumu.

Kopš grupas dibināšanas Jucifer ir izdevuši deviņus albumus, pēdējais no tiem ir 2014. gadā izdotais District of Dystopia; kā arī nerimstoši koncertējuši, dalot skatuvi ar saviem laika biedriem Melvins, Neurosis, Eyehategod, Harvey Milk, Electric Wizard un Acid King.TESA
ir latviešu eksperimentālā rokgrupa, kura dibināta 2005. gadā Rīgā. Tās dalībnieku sastāvu veido Dāvis Burmeisters (ģitāra), Kārlis Tone (bass un vokāls) un Jānis Burmeisters (bungas un vokāls). Trijotne savā mūzikā aptver eksperimentālās mūzikas, posthārdkora un postmetāla žanru plašumus.

Zinātāju aprindās Tesa tiek dēvēta par vienu no spožākajām Latvijas neatkarīgās mūzikas skatuves koncertgrupām. Mūziķu jaunākais, pēc skaita piektais albums G H O S T izdots 2015. gadā Latvijas izdevniecības SKYR paspārnē. Pārskatāmas nākotnes plānos ietilpst koncerttūre Krievijā, kā arī virkne koncertu Eiropā, tostarp spēlējot ar amerikāņu postmetāla grupu Neurosis.

 

Turpinās biļešu iepriekšpārdošana elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā - TicketShop.lv. Pārdošanā stingri ierobežots skaits biļešu.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.