ZIŅAS

Rīgā koncertēs Fleshgod Apocalypse un Hate

Melnā piektdiena 26.05.2016. 09:52
23. maijā klubā "Melnā piektdiena" pirmoreiz Latvijā koncertēs viena no atpazīstamākajām itāļu smagās mūzikas grupām "Fleshgod Apocalypse".

Apvienība „Fleshgod Apocalypse” izveidojās  2007. gadā un ātri sasniedza ievērojamu atpazīstamību, šobrīd atrodoties Itāļu metālmūzikas skatuves priekšgalā. Iedvesmojoties no tādām grupām kā „Morbid Angel”, „Deicide”, un „Cannibal Corpse”, kā arī no tādiem pazīstamiem klasiskās mūzikas komponistiem kā Francis Jozefs Haidns, Volfgangs Amadejs Mocarts un Ludvigs van Bēthovens, grupai ir izdevies apvienot pavisam atšķirīgus žanrus un radīt mūziku, kas ir spēcīga, iespaidīga un unikāla. Šī gada februārī ierakstu kompānijas „Nuclear Blast” paspārnē dienasgaismu ieraudzīja grupas ceturtais studijas albums „King”. Kopš tā izdošanas, „Fleshgod Apocalypse” nepārtraukti koncertē gan Amerikā, gan Eiropā un lielākajos smagās mūzikas festivālos. „Fleshgod Apocalypse” noteikti ir kas nepieredzēts un vienreizējs, ar savu neparasto muzikālo sniegumu apvienojot neskaitāmu smagās mūzikas novirzienu cienītājus.

Poļi „Hate” sev raksturīgo, agresīvo bezkompromisa death metal spēlē jau vairāk kā divas dekādes – kopš 1990. gada. Pēc izveidošanas, grupa ātri kļuva par Polijas pagrīdes metālmūzikas skatuves pirmrindniekiem un pagāja vairāk kā desmit gadi, līdz kamēr par „Hate” interesi izrādīja plašāka, internacionālā publika. Apvienības agrīnie, pašizdotie ieraksti tika pārpublicēti un, līdz ar 2003. gada albumu „Awakening the Liar” grupa sevi pārliecinoši pieteica starptautiskajā smagās mūzikas skatuvē, kļūstot par vienu no aktuālākajām ekstrēmā metāla grupām Polijā. Apvienības ierakstus izdod ietekmīgais Austrijas smagās mūzikas leibls „Napalm Records”.

„Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Ieeja klubā no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.