ZIŅAS

Rīgā koncertēs dāņi Get Your Gun

"I Love You" Records 22.10.2014. 11:53
Dānijas grupa Get Your Gun atgriežas ar koncertu 24. oktobrī klubā Melnā Piektdiena. Piedalīsies arī pašmāju grupas Elkupe un Omertà.

Dāņus Get Your Gun latviešu klausītāj pirmo reizi varēja dzirdēt šovasar Positivus festivālā. Tagad grupa atgriežas Latvijā rudens Eiropas turnejas ietvaros. Turnejas laikā grupa jau paguvusi uzstāties Nīderlandē, Austrijā, Francijā, Beļģijā un Somijā. Līdz gada beigām vēl priekšā koncerti Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Norvēģijā un Vācijā, kā arī atkārtotas vizītes Francijā un Beļģijā.
Šā gada pavasarī "Get Your Gun" izdeva debijas albumu "The Worrying Kind", pamanāmi piesakot sevi ne vien Dānijā, bet arī Francijā, Vācijā, Baltijas valstīs un citviet Eiropā. Grupas mūzikā saklausāmi folkmūzikai raksturīgie stāsti, kas tiek izpildīti ar grunge stilam raksturīgu ekspresiju. Dziesmu tēmas ir eksistenciālas, galvenokārt stāstot par cilvēka iekšējo pasauli.

Koncertā uzstāsies arī grupa Elkupe, kas 2013. gadā izdeva albumu "Uzaust". "Elkupes" lēnā, skaudrā mūzika mijas ar Knuta Skujenieka, Edvīna Raupa un Andra Habermaņa tekstiem, pirmatnīgu video ainavu pavadījumā, dodot katram iespēju pabūt savas Upes krastos, vai brīdi ļauties dzelmes biedējošām skavām.

Instrumentālā roka trio Omertà izpilda melodisku, bet kontrastiem bagātu mūziku. 2013. gadā ansamblis ir ieguvis gan stabilu klausītāju auditoriju, gan portāla "alternative.lv" balvu par straujāko izaugsmi. Šogad grupa paguvusi spēlēt arī ārpus valsts robežām – Lietuvas festivālā "Devilstone" – un, domājams, līdz šā gada nogalei izdos savu debijas albumu.

Koncerta sākums plkst. 20:00. Ieejas maksa - 5 EUR

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.