ZIŅAS

Smagais lielkoncerts "Sapņu fabrikā"

Alternative.lv 22.08.2013. 13:04
Ceturtdien, 22. augustā, klubā "Route 66", koncertzāles "Sapņu fabrika" telpās, norisināsies smagās mūzikas koncerts sportiskā atmosfērā ar Somijas viesiem "Bill Skins Fifth" un pašmāju "Enhet" galvenajās lomās.

"Bill Skins Fifth" sevi raksturo kā ātru un agresīvu apvienību, kura variē stalp letālu un mūsdienīgi melodiski skanējumu. Kopš dibināšanas 2008. gadā, grupa ir gan uzkrājusi pieredzi, izdodot trīs EP albumus, kā arī attīstot savu skanējumu. Dodoties ciemos uz Baltkrievijas "Metal Crowd" festivālu, Somijas apvienība piestās arī pie mums.

"Enhet" ir viena no senākajām Baltijas metalcore grupām, un šajā pavasarī, atzīmējot 12. dzimšanas dienu, prezentēja otro pilna apjoma studijas albumu "Keep It Clear". Tuvojoties ceturtdienas lielkoncertam, Cēsu apvienība publicēja video versiju vienai no vecākajām albuma dziesmām "111". Eksistēšanas laikā "Enhet" ir nospēlējuši vairāk kā 300 koncertus 12 valstīs, un klausītājiem vislabāk pazīstami pēc enerģiski agresīvā, taču tehniski noslīpētā skanējuma. 

Savu dalību apstiprinājušas arī tādas pašmāju grupas kā „Omertà” (progressive rock) , „Rise to the Bait” (metalcore) un „Burned In Blizzard” (heavy metal). 

Pasākuma laikā „Route 66” slēgtajā āra pagalma teritorijā apmeklētājiem tiks piedāvāti gan skate, inline un bmx paraugdemonstrējumi, gan brīvā rampa, ļaujot vaļu ikvienam ekstrēmo sporta veidu piekritējam. 

Lasi vēl

Komentāri

Rise to the Bait izklausijaas pabriesmiigi.shtruntiigi noskanjoti.. Burned In Blizzard bija jau labaak..Enhet super strobelight :DDD laachpleesis 1.80ls - bez komentaariem....
Katamarans 23.08.2013. 13:05
Njā... Lāčplēsis....
Bet visādā citādā ziņā, pasākums bija gods godam..
viens alus tikai un 1.80
Milzu Kritika!!! Yes MAN!!!
iesaku par to padomaat atbildiigajam,, liels iemesls lai es biezhi nenaktu,,, nevis cena bet piedavajums un cena!
Kā var lāčplēsis maksāt tādu naudu?
tikai viens komentars par muziku pagaidm :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.