ZIŅAS

Soulfly septembrī uzstāsies Melnajā Piektdienā

www.metalshow.lv 03.09.2012. 13:03
Ceturtdienā, 13. septembrī Rīgā atgriezīsies brazīliešu — amerikāņu metāla zvaigznes Soulfly, kas ar savu nemainīgo līderi Maksu Kavaleru priekšgalā atrodas šīgada albuma "Enslaved" tūrē.

«Enslaved» ir jau astotais Soulfly studijas albums, no kuriem visi debitējuši ASV Billboard albumu topa divsimtniekā, kā arī analoģiskos pārdotāko albumu topos citās valstīs.

Jaunais ieraksts ir konceptalbums, kurš veltīts verdzības tēmai — sākot no antīkās Romas gladiatoru cīņām, turpinot ar abu Ameriku paverdzināšanu, un līdz pat mūsdienu tipiskajai parādu verdzībai, kurā nonākušas veselas valstis.

Līdz ar to, sekojot tēmas smagumam, «Enslaved» ir pats ātrākais un smagākais no visiem Soulfly albumiem, tomēr nekur nav pazuduši arī grupai raksturīgie brazīliešu un citu tautu etniskās mūzikas ritmi Kā vienmēr, Soulfly zina, par ko raksta dziesmas — grupas līderis Makss Kavalera kopā ar brāli Igoru ir auguši ārkārtīgi nabadzīgos apstākļos Belu Orizontes graustu rajonos Brazīlijas vidienē, līdz kļuva par pasaulslaveniem mūziķiem astoņdesmito gadu beigās ar savu pirmo grupu Sepultura.

Koncertā bez «Enslaved» dziesmām skanēs arī hiti no iepriekšējiem albumiem — «Eye for an Eye», «Umbabarauma», «No», «Back to the Primitive», «Seek’n’Strike», «Prophecy», «Frontlines», «Blood Fire War Hate» un citi. Tradicionāli Soulfly šoviem, tiks izpildītas arī dažas dziesmas, kuru sarakstīšanā savulaik Makss Kavalera piedalījās, vēl būdams Sepultura dalībnieks — Soulfly izpildījumā sagaidāmas tādas dziesmas kā «Refuse/Resist», «Roots Bloody Roots» un «Beneath the Remains/Dead Embryonic Cells».

Lasi vēl

Komentāri

nez vinni speelees kko no wecaa?
interesent 04.09.2012. 15:55
Cik biļete maksās?
Biļetes: www.bilesuparadize.lv/events/perf/5618
Pārdošanā TIKAI 600 biļetes!
vittuperkele 05.09.2012. 20:12
tā kā šeit kāda respektabla blice parādās reizi pusgadā, tad aiziešu uz soulfy arī 3. reizi. iesildītāji cavaleras gan tādi pašvaki.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.