ZIŅAS

Šonedēļ notiks festivāls KLANG!

Klang 19.07.2016. 10:22
22. un 23.jūlijā Ķekavas novada Klaņģu kalnā notiks jau ceturtais rokfestivāls "KLANG!".

Trīs gadu laikā festivāls paspējis radīt tādas vērtības kā sadarbībā ar Valmiermuižas alus darītavu brūvētais KLANG alus un „KLANG Pazemes Balva”, kas tiek pasniegta publiskā aptaujā noteiktam cilvēkam par mūža ieguldījumu Latvijas alternatīvās kultūras attīstības veicināšanā. Par savu šī gada „Pazemes balvas” favorītu iespējams nobalsot šeit.

Festivāla galvenie muzikālie viesi būs somu melodic death metal apvienība „Insomnium” un leģendāro „AC/DC” iespaidīgākā lietuviešu versija „AC/DC Tribute.lt”. Šogad „KLANG!” programmu īpašu padarīs teātra izrāde pēc Jāņa Joņeva augsti novērtētā un apbalvotā romāna „Jelgava 94” motīviem, kuru būs iespējams redzēt festivāla otrajā dienā (23.jūlijā). Izrāde ir mēģinājums atklāt metāla mūzikas dziļo un daudzšķautņaino dabu, ko uzņēmusies atspoguļot jaunās raudzes grupa no Jelgavas – “Darrva”. Ar pilnu festivāla programmu iespējams iepazīties šeit.

Gan piektdienā (22.07.) laikā no plkst. 17:00 – 21:30 no Strēlnieku pieminekļa uz festivāla norises vietu, gan svētdienā (24.07.) laikā no 12:00 – 14:00 no festivāla norises vietas uz Strēlnieku pieminekli kursēs autobuss, par kuru visa informācija pieejama šeit. Apmeklētāji aicināti iepazīties ar festivāla noteikumiem un teritorijas karti, bet precīzu festivāla atrašanās vietu kartē iespējams atrast te.

Šobrīd biļetes cena uz abām festivāla dienām (cenā ietilpst arī vieta autostāvvietā un telšu pilsētiņā) ir 29 EUR; pie ieejas cena būs dārgāka. Biļetes uz vienu dienu nav pieejamas, bet sestdienā pie ieejas būs iespējams iegādāties biļeti par lētāku cenu.

Rokfestivāls „KLANG!” Ķekavas pagasta „Vidusklaņģos” pirmo reizi notika 2013. gadā, kad divi mūzikas entuziasti Edijs Rudzis un Edgars Rakovskis nolēma iedibināt jaunu rokmūzikas tradīciju Latvijā. Festivāls tiek rīkots ar Ķekavas novada Domes atbalstu.

Lasi vēl

Komentāri

Runcis Pļuris 19.07.2016. 18:28
Nu, bāc. AC/DC kavergrupa - tas ir skarbi. Tā taču ir pilnīga nolemtība, ja rukā tikai vienas vecas grupas koverus. Zemāk vairs nav kur.
Rakovskis 20.07.2016. 19:23
Labvakar. Sestdien, 23.jūlijā, pie mums spēlēs Roberts Gobziņš. Plkst. 18:00 uz radio SWH Rock skatuves. Priekā!
Apmeklētājs 24.07.2016. 20:38
Bija awesome!
Vanadziņš 27.07.2016. 09:43
jā, bija turbo labi. nākamgad vajag atkal.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.