ZIŅAS

Šogad tiks slēgts mūzikas veikals Upe

Alternative.lv 30.10.2020. 14:39
Pēc Ziemassvētkiem tiks slēgts mūzikas veikals Upe, sociālajos tīklos paziņojumu izplatījis vietas vadītājs Ainars Mielavs, paužot pateicību par gadu garumā saņemto apmeklētāju uzticību.

Veikals, kas savu darbību uzsāka jau 2001. gadā, atrodas Vaļņu ielā 26. Kā vēstīts tā paziņojumā, no 30. oktobra pilnīgi visām platēm (gan jaunām, gan lietotām), CD, DVD un Blue Ray 50% atlaide.

Paziņojumā Mielavs skaidro: Piemēram, Igaunijā visi fiziskie ierakstu veikali tika aizklapēti jau pirms 2 gadiem... Kā pārliecinājās Alternative.lv, pazīstamā Tallinas vecpilsētas ierakstu tirgotava Tallinn Old Town Records gan savu darbību pārtraukusi nav.

Mūzikas veikals Upe ne tikai tirgoja ierakstus, bet arī neregulāri rīkoja gan grupu jaunāko ierakstu prezentācijas, gan meet&greet tipa pasākumus ar pazīstamiem pašmāju mūziķiem.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.